Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van velem? Többi lent, hosszú

Mi van velem? Többi lent, hosszú

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok,mintha most tudatosult volna bennem,h pár hét múlva egy babát kell majd ellátnom,és hogy minden megváltozik körülöttem,és azt érzem sokszor,h én még erre nem vagyok felkészülve, sokszor vissza csinálnám,aztán pedig már alig várom h itt legyen,hogy a karomba foghassam.természetes szülést akarok,néha pedig azt h minnél előbb császározzanak meg,meg attól is félek,h nem a fogadott dokim lesz,mert 3 nap nemlesz itthon,de én nála szeretnék szülni,és lehet ezért is akarom,h a pajzsmirigy alulműködésem miatt elutazása előtt császározzon meg .Hormonok szórakoznak velem,mert egyszer ezt akarom másik pillanatban még az ellentetjét?
2016. aug. 30. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Természetes ez a fajta stressz szerintem szinte mindenki megkérdőjelezi ilyenkor magát hiszen egy gyerek tényleg sok időt és energiát vesz el, utána már semmi nem lesz ugyanolyan.

Szóval nyugi nincs veled semmi baj.

2016. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, hisz belegondoltál abba, mivel jár egy gyermek. Én pl a múltkor azon méláztam, h elég jó anya leszek e, hogy vajon meg tudom e tanítani neki, hogy kell EMBERként viselkedni a mai/akkori világban stb.stb....aztán megnyugodtam, hogy másnak is megy, nekünk is menni fog :)

Kitartás! :)

2016. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!