Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már úgy vki h terhesség...

Beáta205 kérdése:

Volt már úgy vki h terhesség alatt megereszkedett a hasa a köldök alatt? Mondhatni lóg! Ez mitől van? Sosem voltam vékony testalkatú.

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, kicsit nekem is lóg, de csak ha leülök, nincs az a kimondottan kismama pocakom, bár ha állok és kihúzom magam akk szép gömbölyű. meg egy kis törés középen szintén van, ülve az is kifejezetten látszik, állva nem. mindig is dagi voltam, sztem nem is lesz az a kimondottan kismamapocim, de láttam már másnál is ilyet, úgyh annyira már nem zavar.
2016. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nekem ilyen volt, és "szép" kötényhasam lett :( Nem brutálisan vészes, de azert nem is tul szép. Sajnos eleve volt rajtam 10 kiló felesleg, es terhesen is feljött egy 10es. Most már elkezdtem fogyni, és szebb is lett valamivel a hasam (egy éves a babám), de azt mondják, ezen igazan már csak a sebész segíthet :/ nem orulok neki, de a csodás kis törpém kárpótol érte :)
2016. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sulyfeleslegemtol es az elozo ket terhessegemtol..hogy neked mitől van,csak te tudhatod,de nyilvan a sulyfelesleg nem tűnik el,ha valaki kismama lesz,igy ha volt,gondolom attól.
2016. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen olyan mintha a szülés előtti súlyfeleslegem ott lenne..remélem ha megszületik a picur lassacskán visszaáll a régi kerékvágásba nem marad így..tudom hogy sokat kell majd ezért tennem
2016. aug. 30. 15:08
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem ugyan ilyen :( jövő héten szülök, szall jobb nem lesz :(

felül szép feszes, alul meg olyan undorítóan lóg, hogy elmondani nem tudom :( pedig azt reméltem, legalább majd most vehetek fel kicsit feszülősebb ruhákat, hogy szép legyen benne a pocim, de nem :(

2016. aug. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedtem..csak olyan rucit tudok felvenni ami takar h ne lássák mennyire lóg a hasam..könnyű szülést kívánok!! És remélem ha 1 év múlva is de eltűnik a lógó has..
2016. aug. 30. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!