Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Prena vagy Nifty teszt inkább?

Prena vagy Nifty teszt inkább?

Figyelt kérdés
Nekem a Prena szimpatikusabb, mert német, azt hiszem, a másik meg kínai. Ki melyiket csináltatta?
2016. szept. 1. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Prena! En is a nemet minoseg miatt donottem mellette:)
2016. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
En niftyt csinaltattam nemreg, tobb nogyogyasz velemenyet is kikertem es egyertlemuen ezt ajanlottak, allitolag a piacon ez most a legfejlettebb :)
2016. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vszi Nifty lesz végül, köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 21. 08:17
 4/4 anonim válasza:
Tök ugyanaz. A német minőség régi jól csengő frázis de Ha már ezt firtatjuk, Hongkong (ahová a Nifty-t küldik) úgy tudom technikailag s minden egyéb szempontból rendkívül gyorsan fejlődő város. Ahogy Kína is. Én a Nifty-t csináltattam, mer az Istenhegyin azt csinálják és a kombinált teszttel együtt kicsit olcsóbb. Az eredmény 6 munkanapon belül megjött.
2017. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!