Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Régen az ilyen hibás esetek,...

"Régen az ilyen hibás esetek, mint te, szépen kiszelektálódtak" - mit szólnátok egy ilyen mondathoz?

Figyelt kérdés

A méhlepényem fedi a méhszájat. (Volt pár hónapja egy missed abom, állítólag amiatt.) Még lehet, hogy odébb mászik, de ha nem, instant császár. Beszélgettük a családommal, hogy milyen király, hogy a 21. században élünk, nem kell belehalnom a szülésbe...

Erre érkezett a fenti megszólalás az öcsémtől.

Biológiai értelemben igaza van, mégis furcsának tartom, hogy ez a dolog lutri, nem genetikailag kódolt, és nem is tudtam volna tenni ellene (ellentétben azzal, ha pl. száz kilót híznék terhesen és ezzel veszélyeztetném mindkettőnk életét), a tesóm úgy látja, hogy emiatt alkalmatlan vagyok a szaporodásra és a további életre, "megérdemelném", hogy az evolúció tegye a dolgát.


Ti hogy reagáltatok volna erre?


2016. szept. 2. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Mennyi idős az öcséd?

Egyébként simán közölheted vele, az olyanokat, mint ő régen a Tajgetoszról dobták le.

Egyébként komolyan agyalsz egy ilyen hülye beszóláson?

2016. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

25 éves.

A tajgetoszos válasz, megvallom, átsuhant a fejemen, de dialektikailag nem lett volna épp korrekt visszavágás. :)

Amúgy nem sírtam tele a párnámat miatta - szándékosan nem is írtam le a reakciómat -, de szöget ütött a fejemben. Nem agyalok rajta, csak gondolkodom. :)

2016. szept. 2. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Igazán kedves a testvéred. Szerencsére ma már ez nem igy működik, különben nem lenne anyukám se testvérem...Szégyellje magát...
2016. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
ignorálnám. nem kell nekünk jópofizni, ha szerinte hibás eset vagyok...
2016. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

1-es

A szarkasztikus beszolasokra csak ujabb es ujabb szarkasztikus beszolasok jonnek. Igy nem lehet vitat, feladatot,....vagy barmit is megoldani.


Kerdezo....

Az ocsed meggondolatlan volt. Hibazott. Bantot a szavaival. Ezert nem kell leharapni a fejet, de tudtara kell adni, hogy a szules veszelyekkel is jarhat, amibe akar az anya, akar a gyerek, sott mindketto is belehalhat. Ez nem vicc!

A "csaszar" elnevezes egyebkent ugytudom Julius Cezar ota hasznaljuk. O polgari csaladbol szarmazik, es ezzel a technikal szuletett. Lovaknal es egyeb mas haszonallatoknal ez mar nagyon regen hasznalatos.

A genetikailag kodolt oroksegunk nem erre a taplalekra volt kodolva. A testunk lenyegesen kisebb volt. Nezd meg a kozepkori varakat hol van a mellved magassaga es az ajto nagysaga! A lovak merete peldaul egy farkas kutya nagysaga volt nehany ezer eve.

Igaz hogy a testunk valtozott, megis azt kell mondanom hogy az evolucio (Darwin) elmelete nem igaz. Nem lehet igaz, mert alapveto logikai ellentmondasok vannak benne. Vagyis sajat magat tagadja. Ugyan ugy mint a "minden nezopont kerdese" cimu kijelentes. Latszolag igaz, megis butasag :)

2016. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Hat ez erdekes.volt ...

En magyon szarkasztikus tudok lenni

Tuti visszaszoltam volna valamit :-)

2016. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Visszaszóltam volna, hogy ő meg amilyen satnya, jó eséllyel a felnőtt kort sem élte volna meg. Ennyiből bármelyik embert elővehetnénk és a képébe vághatnánk, hogy X évvel ezelőtt már réges rég elvitte volna a pestis, tbc vagy bármi, amit ma már az orvostudomány kezelni tud.
2016. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Kb. ezt reagáltam volna:

Hogy anyánk miért nem nyelt le Téged?!

2016. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
29%
Ezèrt sem beszèltem meg sosem másokkal a terhessègem, a szülèsem ès hasonló magánügyeim rèszleteit.
2016. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az említett szelektálódás az valójában magzathalandóságot jelent. aminek a súlyát egy gyermektelen, vagy ráadásul férfi fel se fogja, át sem érzi soha, így vitázni nincs értelme. magyarán nem tudja miket beszél. váljék mentségére tudatlansága. és örüljön, hogy nem neki kell hasonlókon átmennie..de valószínű az élet úgy is meg fogja rá tanítani...
2016. szept. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!