Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez folyás lehet? Vagy mitől van?

Ez folyás lehet? Vagy mitől van?

Figyelt kérdés

Lassan 38 hetes vagyok, és azt vettem észre, hogy igencsak bő 'folyásom' van, de nem is igazán folyásnak mondanám, mert elég vizes. Ha nem használok tisztaságit, és leülök pl. a világosszürke kanapéra, akkor 'eláztatom'. Ez mitől lehet? Méhszájamat a doki 35. héten nézte, akkor teljesen zárt voltam. Kenetvétel is negatív lett.

Nektek volt ilyen tünet?


2016. szept. 3. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Szaga is van, nem mondanám, hogy kellemetlen, csak én érzem. Férjem nem tudja miről beszélek, valszeg csak a nagyon érzékeny orrom miatt érzek bármit, talán ez is fontos infó. Ez már volt eddig is, voltam azóta dokinál, de nem mondta hogy bmi gáz lenne ott lenn (mondjuk nem jeleztem, mert nem gondoltam gondnak)
2016. szept. 3. 22:14
 2/6 anonim ***** válasza:
A doki megvizsgàlt Ott odalent?Mert ha igen es mindent rendben talalt akkor nincs mert aggodnod,ha viszont nem vizsgalt meg akkor inkabb nézesd meg magad,inkabb foloslegesen ,mint barmi baj legyen! Drukkolok,majd ird meg mi Lett!23 h km
2016. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, a bő vizes, nem büdös folyás a terhesség utolsó heteiben nagyon gyakori és nornális is. Magzatvíz-szivárgásra (ami viszont nem jó) akkor kell gondolni, ha a folyásnak klóros fehérítő szaga van. Illetve még csinálhatsz egy olyan tesztet, hogy nem magzatvíz-e, hogy két papírzsebkendőt félbehajtva beteszel a fehérneműdbe, és egy óra múlva megnézed. Ha nyirkos, enyhén nedves és nem klóros szagú, akkor csak folyás, de ha rendesen elázik, akkor érdemes minél előbb beszélni az orvosoddal, mert akkor lehet magzatvíz-szivárgás, ez esetben pedig vagy megindítják a szülést, vagy még várnak, de kezelik, nehogy fertőzést kapj. 39+3 hkm
2016. szept. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen megvizsgált lent, manuálisan, szóval gondolom észrevette volna, ha gond lenne.

Nincs klóros szaga, de most akkor megnyugodtam, hogy nem baj, köszi :)

2016. szept. 3. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyogyszertárba lehet kapni olyan betétet ami elszineződik ha magzatvíz szivárog. Nem drága, és biztonságosan mutatja hogy szivárog-e.
2016. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! nem hallottam még ilyenről, de akkor holnap megnézem :) mondjuk kedden megyek a dokihoz, de akkor jobb is lenne, ha addigra biztosat tudnék. Meg ha ne adj' isten mégis az, akkor egyből orvos, igaz?
2016. szept. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!