Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki még csak...

Van itt olyan aki még csak 7-8hetes terhes de mar most nagyon fél a szüléstől?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

kár paráztatni a babát.

csak mert elvileg érzi amit anya érez..

2016. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol bement, ott fog kijönni. Erre akkor kellett volna gondolni, mikor nekiálltatok a készítésének.
2016. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tudatosul, hogy kismama vagy és jaj az a gyerek bent nem marad. :)

Egy idő után elmúlik a félelem majd a terhesség vége felé megint elő jön. De már a leges-legvégén másra se vágysz minthogy szülni menj.

Velem így van/volt. Minden nap úgy kelek, hogy meg beszélem vele, hogy Lécci ma már bújj ki.. De semmi :D

38hkm

2016. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A végén valószínűleg már annyira fogod várni ilyen-olyan okokból, hogy kibújjon, hogy már csak arra fogsz koncentrálni, hogy a karjaidban tarthasd. Ne idegeskedj ezen.

A Föld minden egyes emberét megszülte valaki :D

2016. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok.. kicsit izgulok , de már nagyon várom a kisbabámat és érte mindent kibírok :) kíváncsi is vagyok a szülésre meg a fájdalomra , mondjuk nekem nagyon erős mensi görcseim voltak sajnos ájultam is el tőle.. meg hánytam is meg a hasam is ment közben. Úgyhogy nem tudom mennyivel lesz fájdalmasabb :)
2016. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!