Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, es...

Csillka kérdése:

6 hetes terhes vagyok, es kb.2 napja hanyingerem van. Tudom h ez normalis, de hiaba van hanyingerem a nap 24 orajaban nem tudok hanyni es ettol nagyon faj a gyomrom aludni is alig tudok, valaki volt mar hasonlo helyzetbe?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! Az eleje baromi nehéz volt. Állandó gyomorégés. De a testem is égett én ugy éreztem. Erőtlenség, gyomor fájdalom , étvégytalanság. Ingerült voltam amiért olyan rosszul voltam folyamatosan. Aztán a 13 hetet betöltöttem és jo lett minden. Most 22 hetes vagyok. Semmi bajom , étvágyam szuper. Szép a böröm a hajam a körmöm!

Ugyhogy kitartást! Lesz jobb is!

2016. szept. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmi. Másodikat várom. 35hetes vagyok és még mindig sokat van hányingerem... Semmi nem hat ,szóval így jártam...
2016. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt és azóta sincs.

Jó, az elején nekem is volt hányingerem de ki lehetett bírni, nem volt nagyon durva azért. Hányni meg nem hánytam azóta sem.


22+1 hkm

2016. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont, mint te. Nekem mar 5 hetesen elkezdődött, aztan 18.hetig tartott. 9 hetesen kezdtem el hányni, addig csak gyötört az inger...

Nálam extrém volt, neha napi 10x hánytam :(

De ez mindenkinél mas! Lehet, hogy egyik nap ugy ébredsz, hogy elmúlt minden rosszullét :) kitartás! Lesz jobb :)

2016. szept. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Håt remèljü a legjobbakat :)
2016. szept. 5. 20:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 9 hetesen kezdődött a hányinger, reggel felébredtem, semmi baj, majd óramű pontosan fél óra múlva megjelent és amíg el nem aludtam, el se múlt. érdekes, hogy mikor ettem, addig is abbamaradt, de evés után úgy 5-10 perccel vissza is jött. viszont ilyen kekszeket, csokikat se tudtam enni, mert azoktól meg égett a gyomrom. hányni nem hánytam, csak egyszer este, az nem tudom miért volt. A második trimeszterre elmúlt, most 25 hetes vagyok :)
2016. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jelen! Ugyanez volt mind két terhességemnél, 6. héttől a 16. hétig. Állandó hányinger reggeltől estig gyomorégéssel, nekem ráadásul a fejem is fájt közben. Komolyan megváltás volt, ha legalább hányni tudtam:) Ritkán segített valamilyen enni - inni való, jéghideg gépi cola, sok-sok péksütemény, ( sajnos csupa egészségtelen vacak ), de 90%-ban rosszul voltam. A 4. hónap végétől magától megszűntek a rosszullétek, sok kismamánál már a 12. héttől nincsen hányinger. Kitartást és jó babavárást kívánok!
2016. szept. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na ugyanez van velem is, pontosan. Reggeltol estig es estetol reggelig gyomorfajas, gyomoreges, hanyinger de egyelore nincs hanyas. Eroltetem en is, de semmi, abszolut semmi nem jon vissza. Szekletem mondhatni normalis. Csokit es peksutemenyeket kivanok, ahogy te is irtad, neha eszem mast is, de foleg ezeket. Valami tea esetleg ami segithet ?
2016. szept. 7. 11:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja.. es nekem is borzasztoan faj a fejem, neha napjan
2016. szept. 7. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!