Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Szept 9. -e...

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Szept 9. -e körül-re? Valaki? Valami korai tünet?

Figyelt kérdés
Valaki valami korai tünet esetleg észrevétel..kiváncsi vagyok :) én 9.ére nem várom..nálam a fejfájáson folytonos alváson mellfájáson kivül semmi nincs..a bő folyásom is abba maradt tegnap estére..valaki hasonló vélemény?
2016. szept. 6. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

12. egyenlőre semmi


csak reménykedem

2016. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Reménykedjünk együtt :) Drukkolok :)
2016. szept. 6. 12:06
 3/25 anonim ***** válasza:
drukkolok én is nektek! :)
2016. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12-re nem varom es egesz nap emelygek. (Elozo terhessegemnel.is uez volt) szoval remenykedem
2016. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

első vagyok!


tudjátok mikor volt pé tek? én nem tudom hogy az lehetett e, de egyik este egy nagy adag átlátszó folyásom volt pici barnás pöttyel. aznap együtt is voltunk.


Peppuh, most olvastam az előző kérdésed.

én is lázasnak érzem magam, de nem vagyok az, nekünk is a 3 hónap. nekem már van 2 fiam, de egyikkel sem volt koraterhes tünetem. a naggyal semmi nem volt egész terhesség alatt, a kicsivel a szülés napjáig hánytam.

2016. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29-tol volt az a tojasfeherjes folyasom(bocsi a kifejezesert) es 25 napos ciklusaim vannak😊 4-esvoltam
2016. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
26.án volt pé-m ez biztos..mert éreztem és tojásfehérjés folyásom is volt..akkor azon a héten 2naponta voltunk együtt a párommal..de pár nappal ezelőtt is rengeteg feher folyasom volt de az nemtudom mitől lehetett..nekem nincs gyerekem még..de nagyon szeretnék..fejfájás az megvan még mindig..reménykedünk.:)
2016. szept. 6. 14:25
 8/25 A kérdező kommentje:
Este mintha nagyon halvany alig eszreveheto rozsaszines folyasom volt de csak a wc papiron latszott 1x ahogy megtoroltem magam..azota semmi..nemtudom mi lehetett..
2016. szept. 7. 03:21
 9/25 anonim ***** válasza:

peppuh! azóta semmi?

érmés teszt, megcsináltad?

2016. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azóta semmi..megy a hasam..fáj a fejem hányingerem volt ma délelőtt..igen én feldobtam az érmét elvileg fej jött ki azaz babás vagyok..de ezcsak az érme szerint..nemtudom..egyenlőre várok nem vártig aztán majd kiderül.. Nálad mizujs?
2016. szept. 7. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!