Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Szept 9. -e...

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Szept 9. -e körül-re? Valaki? Valami korai tünet?

Figyelt kérdés
Valaki valami korai tünet esetleg észrevétel..kiváncsi vagyok :) én 9.ére nem várom..nálam a fejfájáson folytonos alváson mellfájáson kivül semmi nincs..a bő folyásom is abba maradt tegnap estére..valaki hasonló vélemény?
2016. szept. 6. 11:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

már csak egy nap! :)


nekem tegnap délután nagyon fájt a hasam, és hánytam is. nem tudom mi bajom. remélem nem leszek beteg :S

2016. szept. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Csaknem :) igen mar csak 1nap.. Tegnap este egyutt voltunk parommal,es fajt kicsit az egyuttlet..de egyenlore nemjott meg még...rem nemis fog..;)
2016. szept. 8. 07:27
 13/25 A kérdező kommentje:

Halvany rozsaszines folyasom volt..nemtudom hogy megjott e vagy nem..de felraktam 1tampont..bizom benne hogy ez a baba jele es nem a menstruacioe.. Hanyingerem volt egesz nap ..egett a gyomrom folyton ehes vagyokmar 3napja

Nemtudom miert..de remelem a baba..elvileg holnapra nem varom..

2016. szept. 8. 21:23
 14/25 anonim ***** válasza:
Na mizújs?
2016. szept. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajszik! 4-es vagyok. Szoval hetfore nem varom, de mar.nem.birtam tovabb, igy teszteltem egyet😊 halvany pozi lett, de hetfon csinalok ujra egyet. Ezek az x-epilek mindig halvanyak voltak.

Veletek mizujs? Tesztelt meg vki?

2016. szept. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nemjott meg reggel igy teszteltem..negativ lett..:( en inkabb mem is remenykedem mar..ugyse jon ossze..:( ujjabb csalodas :(
2016. szept. 9. 09:08
 17/25 anonim ***** válasza:

raksz fel képet a tesztről? én is teszteltem, hát talán leheletnyire látszik, de inkább negatív.


peppuh. nekem a második fiammal, majd a 6 héten látszott csak a pozi teszt, szóval amig nem jön meg van remény,

2016. szept. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Szetszedtem a tesztet..kivancsi voltam.. Az eleje picit rozsaszines halvanyan latszik..de nemjo a kep minosege . [link]
2016. szept. 9. 12:36
 19/25 A kérdező kommentje:
Ott latszik ahol kicsit megvan gyurodve a tesztcsik..ottvam egy fuggoleges halvany rozsaszinu csik meg a teszt legelejen ahol vizeletes..a kontrollcsik elott joval
2016. szept. 9. 12:42
 20/25 anonim ***** válasza:

öszintén!

ha akarom látom, az a baj hogy a sajátomon is. de...


2 nap múlva tesztelj:) szerintem sikerült,csak probálj meg ne görcsölni

2016. szept. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!