Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki nem várja Szept 9. -e...

Peppuh kérdése:

Ki nem várja Szept 9. -e körül-re? Valaki? Valami korai tünet?

Figyelt kérdés
Valaki valami korai tünet esetleg észrevétel..kiváncsi vagyok :) én 9.ére nem várom..nálam a fejfájáson folytonos alváson mellfájáson kivül semmi nincs..a bő folyásom is abba maradt tegnap estére..valaki hasonló vélemény?
2016. szept. 6. 11:49
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Remelem igazad lesz.. Mert ar elvesztettem a remenyt :( ha nemjon meg akkor tesztelek..
2016. szept. 9. 13:18
 22/25 anonim ***** válasza:
csajok, hogy vagytook?
2016. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Ma 13ora korul megjott de keves van nagyon..tegnap csak 1-2csepp barnazas volt,de ma szerintem megjott..ugyhogy majd a kov honapba ujabb probalkozas..nektek meg sok sikert :)
2016. szept. 10. 13:17
 24/25 anonim ***** válasza:
Kerdezo, meg mindig megvan? Mert en pl amikor terhes voltam, mind a ket gyerkocomnel picit vereztem amikor meg kellett h jojjon.
2016. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nagyon enyhen..csak cseppek..eddig ahany tampont felraktam egyik se telt meg..csak az eleje volt olyan mindnek..szoval nemtudom..maskor mar ilyenkor 2orankent jartam cserelni most van hogy felse rakom mert nem latom ertelmet..
2016. szept. 11. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!