Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A gondozatlan terhesség miatt...

A gondozatlan terhesség miatt automatikusan bevonják a gyámügyet? Ha ezen kívül a baba jóléte biztosítva lenne.

Figyelt kérdés
Későn vettük észre hogy terhes lett, nem mentünk el orvoshoz , nem szándékosan , szimplán nem tudtuk. Bejelentett munkahelyem van , biztos jövedelmem és albérletem. Én 23/F ő 18/L

2016. szept. 7. 13:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Tudjuk, ti vagytok azok, akik 6-7 hónapig észre sem vettétek, hogy terhes a lány.
2016. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz olyat írni ami a kérdésre válasz ,akkor inkább tartsd meg magadnak. most ezzel előrébb lettünk? kiírok egy kérdést azt már lenézni le tud mindenki , mikor egyedül segítséget kértem , nem véleményt a helyzetről ! Köszönöm.
2016. szept. 7. 14:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég valószínűleg bevonják a gyámügyet, mert teljesen jogosan nem lehetnek benne biztosak, hogy elegendő-e az értelmi szintetek a gyermek ellátáshoz. Aki nem veszi észre, hogy terhes 6-7 hónapig, annál ez meglehetősen kétséges. Tessék.
2016. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
16%
szerintem amíg nem tesznek feljelentést addig a gyámügy nem foglalkozik ezzel. Bár én nem vagyok ebben szakértő keveset tudok a dologról, de szerintem az nem kötelező, hogy orvoshoz járjon valaki terhesen, max csak nagyon erősen ajánlott a saját egészsége és a gyerek egészsége miatt is. Ha olyan rosszéletű embereket nem piszkálnak akik összeveretik a hasukat csak azért, hogy nyomorék legyen a gyerek és több segélyt kapjanak aligha hiszem, hogy nektek ebből gondotok lenne, főleg, ha nem tudtátok, hogy terhes.
2016. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
31%
Én azért picit a kérdező védelmére kelnék. Nem mindenkinél olyan egyszerűen eldönthető az, hogy terhes. A terhesség alatt is felléphet menstruáció szerű vérzés, amit össze lehet keverni a havi vérzéssel ráadásul, ha nem olyan az alkata, nem úgy gömbölyödik a pocak akkor simán hiheti azt, hogy csak meghízott. Léteznek olyan műsorok, amikben azt mutatják be, hogy vannak olyan nők, akik egészen addig nem is tudták, hogy terhesek amíg ki nem pottyant a baba. Náluk legalább szerencsés, hogy hamarabb kiderült.
2016. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, az ilyen kamukat az, aki már egyszer is volt terhes valaha életében, soha nem fogja elhinni.
2016. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
#6-os, tényleg van olyan, hogy valaki nem veszi észre, de általában az ilyen személyek nagyon igénytelenek saját magukra. Nyilván egy magára valamit adó nőnek feltűnik, ha rendszertelenné válik a menstruációja, hízik (még akkor is, ha dagadt alapból), mozog a gyerek, többet eszik, rosszul van, stb. Már a kérdező előző kérdésénél is írtam, hogy láttam több ilyet, egyik sem hazudta azt, hogy ő nem vett észre magán semmit, szimplán nem tulajdonított annak jelentőséget, hogy fél éve nem menstruált, csak két csepp barnát... Na, szóval így lesznek a sürgősségin vakbélgyanúval megszülő anyukák.
2016. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mar most kezdjetek el minden vizsgalatot nogyogyasz es o megmondja mik kellenek meg. Remeljuk minden rendben is lesz. Egyebkent nem ertek ehhez meg nincs gyerekunk, de ha ogy is alakult mar ne parazzatok hanem irany az orvos es vizsgalatok. Azt tudom,hogy van valami egyszeri anyasagi amit szules utan kapnatok,viszont ahhoz minden vizsgalaton reszt kell venni es kaptok pecsetet ami igazolja. Persze legfontosabb,hogy egeszseges legyen a baba es sz anyuka is. Ne foglalkozzatok most azzal,hogy u mit szol a doki ,lehet nez egy kicsit na es? Szoval irany a vizsgalatok es legalabb mindenki megnyugszik remelhetoleg. Ha van hol elnetek,te keresel es tamogatod a parod esetleg meg szulok is es ezt a lemaradst mar ma,holnap potoljatok nem hiszem h gond lehet. Viszont onnantol kezdve minden orvosi utasotast be.kell tartani es megjelenni rendszeresen.
2016. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt viszont elfelejtettem megkérdezni, hogy honnan tudjátok, hogy hat hónapos terhes, ha még nem voltatok orvosnál?
2016. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Annyit tudunk hogy eléggé előrehaladott stádiumban van . Pontosan nem.
2016. szept. 7. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!