Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi magát becsapva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi magát becsapva? (Kicsit bonyolult)

Figyelt kérdés

Elég kacifántos a dolog sajnos.

Az a helyzet, hogy orvosilag megállapított gyerek korom óta, hogy nem eshetek teherbe. Soha nem is menstruáltam.

Nehéz volt ezzel megbékélni féltem, ha egyszer párom lesz megfosztom attól, hogy közös családunk legyen.

2 évvel ezelőtt viszont megismerkedtem valakivel aki elfogadott, azt mondta bár neki minden vágya egy gyerek ha oda jutunk örökbe fogadunk. Nem érdekli, ha nem a sajátunk akkor is lesz közös családunk. Mivel azzal a tudattal voltunk nem lehet gyerekem nem védekeztünk...

Általános orvosi vizsgálatra mentem a nődokimhoz (időnként járnom kell) amikor kiderült, babát várok. Azt hittem hazudik. Majdnem leestem a vizsgálórol...

Boldog voltam hisz ez számomra egy csoda.

A páromnak elmondtam de már akkor nem volt valami rendben...

Később viszont elhagyott azzal, hogy becsaptam neki ez nem megy. Nem így gondolta stb...mit nem így gondolt hisz ő akart jobban gyereket.

Mióta elhagyott nem ír, nem hív, nem keres minden kapcsolatot megszakított.

De miért? Válaszokat miért nem ad?

Számomra ez egy csoda, és nállam boldogabb ember nincs is.

Csak mondaná el miért gondolta meg magát...

21L



2016. aug. 21. 16:57
 1/9 90-ben született F.. ***** válasza:
93%

21 éves vagy. Sokaknak ez még nagyon korai. Nem írtad, hogy a(z ex)párod hány éves, de csak erre tudok gondolni.


Attól, hogy valaki szeretne családot alapítani, még ha konkrétan veled is, attól még nem feltétlenül örül neki, ha bepottyan.

Lehet 5-6 év múlva kiugrott volna a bőréből, de most még nem.


Ez egyben örömteli és szomorú eset. Örömteli, mert megkaptad azt, aminek a gondolatától sok éve megfosztottak, de úgy tűnik, hogy korán történt ez.

2016. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
32-éves, szinte minden nap a gyerekeről beszélt, sokszor éreztem azt nem én vagyok a neki való mert nem tudom megadni neki amire vágyik. Erre föl csúnyán kioszt és faképnél hagy...nem az a gond, hogy elhagyott, hanem az ahogyan tette...
2016. aug. 21. 17:06
 3/9 90-ben született F.. ***** válasza:
77%

Ez így viszont tényleg fura. Sajnálom. Vannak férfiak akik megbolondulnak. Remélhetőleg ez csak a kezdeti sokk, hisz ő is azt hitte, hogy nem lehet.


Ha esetleg megjön az esze, onnantól rajtad múlik majd, hogy elnézed e neki ezt a botlást.


Remélem boldog leszel majd, akárhogy is történik.

2016. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem vagy megromlott időközben a kapcsolat vagy pedig hazudott, mert azt mégsem mondhatta, hogy jó, gumi nélkül szexelni egy tízévvel fiatalabb csajjal.


Jó nagy szemét egy pasi. Most nem akar gyereket, de azért eddig a biztonság kedvéért gumit húzni sem akart. Én mindenképp kihordanám a babát, egy csoda, és kérnék tőle gyerektartást. Nem csaptad be, nehogy erre gondolj, csak megpróbál érzelmileg zsarolni.



Mennyi ideje voltatok együtt?

2016. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Majdnem 2 éve.

A babát megtartom.

Már 22.hetes vagyok.

2016. aug. 21. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

"Azt hittem hazudik. Majdnem leestem a vizsgálórol... "

Próbálom jóhiszeműen nézni az esetet... mivel te a nődokiról hitted, hogy hazudik, ezért lehet, hogy a párod a bejelentés sokkjában rólad hitte azt, hogy hazudtál neki, becsaptad... ami persze nem logikus, ha soha nem is menstruáltál, azért ez két év alatt nyilvánvaló kellett volna legyen neki.

Az is lehet, hogy megijedt a hirtelen rászakadt felelősségtől... velem is megesett hasonló eset, bár nem gyerek témában.

Szóval talán, ha eltelik egy kis idő, átrágja magában a dolgokat, még megjöhet a jobbik esze. Ha szeret. De azt ne hagyd neki, hogy vádaskodjon.

Különben a nőgyógyász mit mondott, hogyan sikerülhetett mégis? Gratulálok egyébként!

2016. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fogalma sincs, hogy sikerült szerinte félre diagnosztizáltak. De hogyan, hisz valóban nem menstruáltam.

Párom tudta, hisz papírjaim vannak róla, hogy nem lehetne gyermekem.

2016. aug. 21. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor végképp nincs semmi racionális oka, hogy hibáztasson.
2016. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, ez tényleg egy csoda :) Ez az ember innentől kezdve elvesztette a férfi mivoltát.

Neked kívánom, hogy legyél boldog a kisbabáddal, már előre látom, hogy jó anyuka leszel, hajrá! :) 23/F

2016. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!