Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha más városban van a nőgyógyá...

Ha más városban van a nőgyógyászom, mint ahol élek, de itt szeretném pl a vérvételt, laborokat levetetni, az ő beutalóját is elfogadják, meg fogják csinálni szerintetek?

Figyelt kérdés
Mivel elég ,messze van a másik város,így sokkal könnyebb lenne.Egri vagyok és Gyöngyösri a dokim.Ma hívtam őket de nem vették fel,addig is ha tudtok válaszolni,köszönöm

2016. szept. 7. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen, mert nekem az állandó lakcímem vidéken van és az ottani háziorvosomtól volt beutalóm a pesti kórházba vérvételre és gond nélkül elfogadták. :)
2016. szept. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 homo ludensz ***** válasza:
100%

Jó lenne ha tudnál velük telefonon beszélni hogy ne menjél oda hiába és esetleg sorba is állsz fölöslegesen.

Arra emlékszem hogy mikor én voltam és húztam kora reggel sorszámot majd kijelzett(háromnegyed óra múlva) hogy én következem. Bementem elkérték a beutalót és a lakcímkártyát majd közölték hogy a beküldő dokival nincs olyan szerződésük hogy neki átküldjék a laboreredményt ezért azért vissza kell menni x napon x-y időpont között. Oké. Elhoztuk és mi vittük el a beküldő dokinak aki kiértékelte. Nálunk Pesten ebben a kerületben így megy,hogy másutt hogy azt nem tudom.

2016. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az van kiírva, hogy csak az adott körzet lakóit látja el a labor, mást nem.
2016. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor majd megmondják...köszi a válaszokat
2016. szept. 7. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagynéném háziorvos. Múltkor hugomnak írt egy beutalót, kérdezte, hova szeretne menni, 2 opciója volt. Vagy a nagynénénk körzete szerint illetékes labor, vagy a hugom lakcíme szerint illetékes labor. Szóval biztosan lehet.
2016. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!