Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bromocriptin-t háziorvos is...

Bromocriptin-t háziorvos is írhat fel? A nőgyógyászom elfelejtette felírni.

Figyelt kérdés

Szülés után gyógyszert kell majd szednem, szóltam a nődokimnak, azt mondta oké, felírja, de amikor hazaértem akkor láttam hogy nem írta fel. Elfelejtette. A háziorvos is felírhatja, vagy várjam meg amíg legközelebb megyek hozzá?

28hkm


2016. máj. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem felírta a háziorvos.ne haragudj hogy megkérdezem de miért kell tejapasztót szedned szülés után?persze ha nem akarsz,ne válaszolj,ebben az esetben elnézést a kérdésért
2016. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

28 hetesen messze még a szülés után.

Valószínű, majd TÉNYLEGESEN csak utána fogja felírni.

2016. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ráér bőven akkor felíratni, amikor hazaengednek a kórházból szülés után. Az még majd 3 hónap, le is járna addig a recept.
2016. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért, mert gyógyszert kell majd szednem, ami mellett nem szoptathatok. Szülés után rögtön el akarom kezdeni szedni, mert már most rengeteg előtejem van, nem akarok a 6 hetes kontrolig várni, és nincs fogadott orvosom, nem ennél a dokinál fogok szülni.
2016. máj. 23. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem várhatsz a 6 hetes kontrollig, de ezt nem is mondta senki. Szülés után a kórházban azonnal fogsz kapni gyógyszert, ha jelzed, hogy szükséged van rá, illetve hazaengedéskor fel fogják írni.


De ha ennyire nyugtalanít és ki akarod váltani még szülés előtt, akkor legközelebb írasd fel a nőgyógyászoddal, párszor még fogtok találkozni szülésig.

2016. máj. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A háziorvos is felírhatja, mert szakorvoshoz kötött az iratása.
2016. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kötött a szakorvosi felíratás, bocsi
2016. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!