Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyinger hányás nélkül?

Hanyinger hányás nélkül?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok sokszor van hanyingerem de mégse olyan h rögtön hanynom kell. Az baj ha ilyenkor van h "meghanyatom" magam? Szörnyű érzés mikor csak inger van de utána jobban vagyok.
2016. szept. 7. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, én is attól lettem jobban. Azaz nem is hánytam, csak nagyokat öklendeztem-utána legalább 30 percig jobban voltam, mondhatni maga a megváltás.
2016. szept. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes vagyok,egész nap hányingerem van szinte! De csak akkor hányok ha a terhesvitamint "nem jó időben" veszem be! Nem mindegy mennyivel kaja után, mivel vettem be.. Stb. Legalábbis ez a megfigyelésem!amúgy ha ezt nem vesszük figyelembe akkor nekem is csak hányingerem van! De az első terhességemnél másik vitamint szedtem attól is hánytam!
2016. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elso terhessegnel max 2 mx volt minimalis hanyingerem, most a masodikkal 16. hetig FOLYAMATOS hanyinger. En irtozom a hanyastol, rettegek tole valamiert, mar vagy 10 eves korom ota nem hanytam. De ez a 10 het (mert csak a 6. heten kezdodott) annyira borzalmas volt, hogy rengetegszer elfondolkoztam rajta, hogy most mar inkabb meghanyatom magam. Vegul egyszer sem hanytam, de tenyleg borzalmas volt, ha eleg bator lettem volna, akkor meghanyattam volna magam.
2016. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is folyamatosan így voltam. Egyszer sem hánytam, de az első 12 hétben olyan hányingerem volt, hogy nem tudtam felkelni az ágyból. Meghánytatni nem tudtam magam, pedig jó lett volna. Nekem csak az idő segített.
2016. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ettem ha rámtőrt a hányinger :-)

Furcsa de bevált. Így általában 2 óránként eszek. A reggeli és az ebéd a rendes mennyiségű étel. A többi kisebb adagokra osztva.

2016. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!