Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok és a doki...

Terhes vagyok és a doki folyton szól h nincs kellő súlyosan a babám. Ti tudtok olyan módszert étélt amitől hamar kicsit tudom nőbelni a súlyát? Kinek mi vállt be? Mitől nőt meg a kicsi súllya?

Figyelt kérdés
Normálisan eszek...
2016. aug. 2. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet befolyásolni.
2016. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az a téma, amit a nőgyógyásszal kellene megbeszélned, méghozzá igen sürgősen. Esetleg kérj tanácsot a védőnőtől.

Ha a baba nem fejlődik a várt ütemben, az komoly problémára is utalhat, amit az orvosnak kell kezelnie, nem úgy működik, hogy majd többet eszel. Egy egészséges, életerős magzat elveszi, amire szüksége van.

Szerintem keress fel egy másik orvost, mondd el neki, mi a gondod, és kérj tőle segítséget. Ha pl. a méhlepény elégtelensége miatt nem hízik, te fejre is állhatsz.

2016. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ultrahang vizsgálatot követően mondta ezt? Mert ha nem, akkor nincs röntgenszeme, és azonos korú babák súlya között nagy ingadozások lehetnek!
2016. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit irnek hogy nekem anno a lanyomra azt mondtak nagyon pici. Nincs 2 kg sem 35 hetesen. Masnap megszuletett. 3330 gr es 53 cm volt.
2016. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
csak saccolni tudnak nem tudnak ám pontos méretet mérni, még akkor sem, ha pontosan lehet tudni a fogantatás napját...a ciklusaid pontosak?
2016. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

amit még tehetsz, hogy elmész az Istenhegyire vagy a Maternityre, ott nagyon jó uh-k vannak, nekem nagyon pontosan tippeltek mindkét helyen.


Ha ezek is igazolják, hogy kicsi a magzat, akkor viszont ne egyél többet, ha többet eszel (jellemzően szénhidrátot), akkor még a magzatvized is túl sok lesz, ami szintén nem jó.

2016. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen jó szàmolok. Nem is tudtam h a szénhidrát befolyásolja a magzatviz menyiséget.
2016. aug. 2. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre nincs nagyon módszer, egyszerűen egyél amennyi jól esik. És a súly becslés sem tuti, tesómnak is azt mondták, hogy pici lesz a baba és 3400 grammal született, míg nekem azt mondták 3 kilón felül lesz a baba és 2800 gramm lett a születési súlya. Megírod mennyi grammra saccolták a babád súlyát?
2016. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
2100
2016. aug. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!