Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gógyszertarba vasarolt magnézi...

Gógyszertarba vasarolt magnéziumot lehet szedni ugy hogy megkerdeztem volna a dokit? 5 hetes kismama vagyok és görcsölget a hasam néha, és ha lehet milyen fajta magnéziumot vegyek ami biztos nem árt?

Figyelt kérdés
2016. szept. 9. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden gyógyszer árt a szervezetnek. Egy orvoe pedig ebből él, nem fog róluk lebeszélni. Hasi görcsre vannak normális, nem gyógyszeres megoldások is.
2016. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A magnézium nem gyógyszer, hanem vitamin és nyugodtan szedhető, mindegy, hogy gyógyszertárban, élelmiszerboltban vagy drogériában vetted. Az én dokim napi 400 mg-ot javasolt a terhesvitamin mellé.
2016. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen magneziumot szedhetsz, nem lehet tuladagolni, max hasmenés lesz belőle.

Egyik legnépszerűbb a magneb6, de magnerot, magnesolv is. Kérdezd meg a gyógyszerészt!

A görcs normális egyébként, ha nem nagyon fájdalmas és nem kíséri vérzés. Alakulnak a dolgok odabent.

2016. szept. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem Béres magneziumot ajánlott a gyógyszeres h terhesen az a legjobb.De szerintem más fajta is jó.
2016. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolso a béres magnéziumbol mennyi kell egy nap?
2016. szept. 9. 13:40
 6/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedhetsz magnéziumot. általában mindegyikből egy darab kell egy nap
2016. szept. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet mondott a gyogyszeresz
2016. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alap esetben 3*1 MagneB6-ot szedek, görcsök esetén lehet többet is.
2016. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pharmavit magnesium+oxid,aszkorbinsav 250 mg. Az is jo?
2016. szept. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!