Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamanadrag de melyiket?

Kismamanadrag de melyiket?

Figyelt kérdés
Első babank lesz. Nézegettem kismamanadragokat.Ezeknel a has reszen a gumi állítható? Mert meg nincs nagy hasam de már szűk a farmerom. Ha veszek egyet nem fog logni a hastarto része? Vagy az ramsimul?
2016. szept. 9. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ugy h elotte.felprobalod
2016. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokféle van. Ami nekem volt annak magas volt a gumi része és nem volt állítható. De nem lógott egyáltalán, rugalmas anyag. De van állítható kismamanadrág is aminek pl nincs magas gumija, legalábbis úgy emlékszem láttam olyat.

Mindenképpen próbáld fel!

2016. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a pocakbetetesek csak akkor voltak mar kenyelmesek, amikor nagy volt a pocakom. Egyebkent enged az anyaguk sokat, tehat kisebb pocakra is relative rasimul, de igy is csuszott le allandoan, mert nem tartotta meg rajtam a hasam a nadragot.

Nekem keson lett nagyobb a pocakom, 30. hetig nem is hordtam ilyen nadragokat/szoknyakat egyik terhessegemnel sem.

Olyan 20. het kornyeketol probalkoztam ezzel a fazonnal:

[link]


Nem volt rossz, de jo sem, ezt is huzogattam fel allandoan.

A terhessegeim nagy reszeben ruhat/szoknyat hordtam harisnyaval, vagy leggings-et hosszitott, szabasu pulcsival pl telen. Ezek voltak nekem a legkenyelmesebbek.

2016. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sima ruhasnoltba lehet kapni? Mert én netem nézegettem mert bementem egy ruhasboltba és kimosolyogtak h nincs náluk ilyen.
2016. szept. 9. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress ra neten h a Te kornyekeden hol lehet ilyet kapni. :)
2016. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Xxl nincs nálatok? Ott is van.

Nekem könnyű dolgom van mert varrónő vagyok. Egycrégi csípő nadrágot alakitottam át most például ami farmer anyagu. Hátul a derék rész megmaradt elől mwg levágtam a cipzár magasságáig. Meg toldtam elöl magasabban rugalmas pamuttal. Olyan kényelmes.

Jo varrónő nincs a környéken?

Nem bonyolult egyálltalán megvarrni.

2016. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van xxl.Koszi majd benezek
2016. szept. 9. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
C&A-ban vettem kétféle nacit. Az egyiknek vastag gumidereka van, állítható. Ezt olyan 32 hetes korig volt kényelmes hordani, utána már túl nagy volt a hasam, mindig lecsúszott. A masik az a klasszikus pocakrészes, azt olyan 23 hetes kortól fogta rendesen a hasam.
2016. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!