Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen "nyomhatja" a baba...

22 hetesen "nyomhatja" a baba a holyagom?

Figyelt kérdés
Eros kifejezes az, hogy nyomja, de ugy erzem hogy ott mocorog/kapalozik es neha mintha beleutkozne a holyagomba, ami hirtelen kellemetlen erzes es abbab a pillanatban pisilesi ingerem tamad, majd egybol el is mulik..

2016. szept. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló kérdést már én is fel akartam tenni. Mert van amikor én is ott lentebb érzem őt és van amikor nem értem hogy miért kell már megint pisilni mennem holott nem is ittam...szerintem a baba miatt lehet.


22+6 hkm

2016. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon hirtelen jon az inger, es kb egy pillanatig tart, amig erzem bent azt a fura "lokest" amit arra gondolok ennis h a babuci csinal

..

2016. szept. 10. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem kb 19-20. héttől
2016. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a kisbaba, és egyre gyakrabban elő fog fordulni, nem kell megijedni. 40+3 hkm
2016. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez ő lesz 😊 én már a 18. hét környékén éreztem hogy szeret focizni a hólyagommal, és mostanában meg már egyre erősebben és sűrübben érzem, úgyhogy ne aggódjatok lesz még rosszabb is 😊 26+3hkm
2016. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanaz van mint nálatok 😊 Babszem szeret jatszani és ha kissé túl aktív akkor a hólyagom nem birja. Munka közben is szeret lenn játszani és ha sokat van lenn nagyon kellemetlen tud lenni a nap végére. Ma pl moziba mentünk... Vegig olyan volt, mintha egy vödör kakaót ittam volna meg😊 Ugyanis a kakaóra beindul de durván. A film végére rohantam a mosdóba 😊

Mindenkinek kitartást!

Üdv

27hkm

2016. szept. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!