Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fura érzés Nem tudom másképp...

Fura érzés Nem tudom másképp leírni de olyan érzésem van mintha a babám a puncimon keresztül akarná kidugni a lábát. Most ez mi?

Figyelt kérdés

Feszít odalent de nagyon.

Közben mozog rendesen ahogyan szokott.

Se jósló se semmi más tünetem nincs.

37 hkm



2016. szept. 11. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mozog a baba, akinek már kicsi a helye...ennyi:)

37 hkm

2016. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem csak ennyi az egész. Sajna elég kellemetlen és ezt a fajta mozgását jól eltitkolta.☺

Köszi a gyors választ.

2016. szept. 11. 20:36
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

36. Het harmadik babaval, pontosan tudom mire gondolsz, mindegyik baba csinalta ezt nalam. En ugy ereztem/erzem, mintha kinyulna es kaparaszna kint, bahhh 😀

Nem tudom amugy effektiv ilyenkor mi nyom mit valojaban, elso kettot tulhordtam es szulesig meg csak a mehszaj sem rovidult meg, megis az utolso hetekben mindegyik szorakoztatott ezzel az erzessel. Rem kellemetlen vagy legalabbis nekem nagyon fura erzes 😀

2016. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a helye!:)
2016. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hál Isten hogy nem csak én érzem így. 😊😊

Köszi a válaszod

2016. szept. 11. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Én is éreztem az utolsó hetekben már. Nem jelentett nálam se szülést. :)
2016. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem jelent.Nekem is volt sokszor. 40+4 hetesen indították a szülésem, méhszáj se olt nyitva.
2016. szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!