Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek már ruhán keresztül is...

Akinek már ruhán keresztül is el kezdett látszódni hogy terhes, milyen érzés így végig menni az utcán meg boltokban?

Figyelt kérdés
Főleg amikor a párod is veled van. :)
2016. júl. 13. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem jó, de megesett már, hogy a gyermekem születése után rám csodálkozott egy utcában lakó és azt mondta, hogy azt hitte ilyen kövér vagyok.
2016. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Én is ettől félek, hogy nehogy hízásnak nézzék!!

De a kezeim, karom azok eléggé vékonyak ez nyugtat meg. Akkor nem nézhetnek kövérnek, nem?


A lábaim sajnos nem igazán vékonyak, lehetnének vékonyabbak.

2016. júl. 13. 11:13
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Aki nem akarja úgyse veszi észre. Se boltban, se buszon. Tapasztalat. De ettől én még büszkén tolatok. :)
2016. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Ha egyedül vagyok (vagy a férjemmel) akkor jó.


Amikor a három meglévő gyerekemmel, akkor nem mindig, mert kapom a beszólásokat, vagy csak furcsa "nézéseket".

2016. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Én szerintem nem jó. Mindenki megbámul. A buszon néhányan kedvesek és átadják a helyüket (de szinte csak a középkorú nők, férfi vagy idősebb még soha nem adta át a helyét).
2016. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valahogy az emberek azt hiszik idegenül is leszolithatnak faggatni.egynagycsomoszor kellett hopofiznom hogy nem is volt kedvem hozzá.(eladok, vagy csak köszönőviszonyos szomszedok, stb)
2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sűrűbben adja át idősebb a helyét, mint fiatal. Igaz, sokszor tényleg nem veszik észre a terhes pocakot! Én nem is haragszom rájuk ez miatt, mert már nincs olyan családmodell, ahol látnák, hogy mi a különbség a terhes és a kövér has között.
2016. júl. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*jopofiznom
2016. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem, rámmosolyogtak az emberek, kedvesebb volt velem mindenki. És soha életemben nem éreztem magam olyan csininek és szexinek, mint terhesen (pedig jó nagydarab voltam, de tetszett :)))
2016. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Hogyhogy milyen? Ugyanolyan, mint nem terhesen.

Én sörözőben dolgoztam, télen kezdett nőni a hasam, és csak kismama nadrágom volt, de annak a has részét ugye takarta a pulóver. Nem változtattam az öltözködésen, azt viseltem, amit addig. Csak hasra híztam, kb 6 hónap körül kezdett egyértelmű lenni.

Addig volt, aki megkérdezte, és én mondtam neki, hogy jaj, azért mert felszedtem egy kicsit, máris ezt kell gondolni? Elszégyellte magát, én meg jót nevettem. Persze amikor már egyértelmű volt, ő is jót nevetett pár hét múlva...


Amúgy engem sosem érdekelt, mit gondolnak mások.

2016. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!