Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most mi is a helyzet?...

Akkor most mi is a helyzet? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tegnap kértem a segítségeteket felfázással kapcsolatban.Ma meg is jött az eredményem ami tökéletes lett,sehol egy eltérés.De mivel még mindig érzek valami furát odalent felsorolnám mire vizsgálták a vizeletet és szerintetek azokból kiderült volna-e a felfázás?Tehát írom: Fehérvérsejt, laphám, urothel sejt,glucose, protein, bilirubin, urobilinogen, ph, fajsúly, vér, ketonok, nitrit, leukocyta.Ha felfázás van melyiknek kellene kimutatnia. Nőgyógyihoz 2 hét múlva megyek, a körzeti dokim délután rendel.


Előre is köszönöm a segítséget! 28 hkm



2016. máj. 11. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a felsoroltak közül mind negativ lett akkor nem vagy fwlfázva. Urobilinogen bilirubin fehérvérsejt, esetleg vörösvértest lenne a vizeletedben ha fel lennél fázva. Esetleg egy konkrét baktérium tenyesztést kérhet a dokid, de én ebből nem gondolnék semmilyen hugyúti fertőzésre.
2016. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Terhességem előtt nagyon sokszor voltam felfázva,így én is vittem már sokszor vizeletet a házi orvosnak mióta kismama vagyok,de mindig negatív,pedig nekem is olyan fura,ahogy te is írod.A laboros vizelet vizsgálatom is negatív volt.Nem tudom,hogy nem-e a baba nyomja annyira a hólyagot,hogy ez okozza ezt a rossz érzést. Kíváncsi vagyok mit mond a körzeti orvosod,írd majd meg! De szerintem se vagy felfázva,hisz minden negatív.
2016. máj. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen minden negatív lett, vagy a megengedett értékek között.Kicsit tanácstalan vagyok hogy akkor mi ez.Gomba biztos hogy nem, nincs arra utaló tünet.Így mivel ez az eredményem jó a hazi orvos tuti nem küld el tenyésztésre.
2016. máj. 11. 09:02
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Engem se küldtek,még mikor majd megőrültem annyira fájt pisilni,az urológus se küldött el tenyésztésre. :/ Nyomták az antibiotikumot,azt kész..Ami teljesen el se mulasztotta,majd miután elfogyott visszatért a tünet.Még nem voltam kismama a D-Mannózt szedtem az jó volt,de most terhesen nem merem.Meg,hát ugye negatív a vizeletem nekem is. Nem tudom mi lehet sajnos. :(
2016. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló: az a helyzet hogy én van hogy egy fél napig nem érzek semmit, aztán igen.Pisiléskor sem csíp csak úgy érzem hogy nem 100%-os a dolog.Nincs is gyakori vizelési ingerem.Annyit csinálok hogy vettem tőzegáfonya kapszulát azt lehet szedni egy nap beveszek egyet, meg sok folyadékot iszom.
2016. máj. 11. 13:22
 6/6 narancs223 ***** válasza:

Nekem kb ugyanez volt.. Menj el a nőgyógyászodhoz semmi folyasom meg ego érzés de fura volt és fájt ha mostam pedig intim mosakodót használok Elvileg hüvelygyulladásom van canesten kombit mo dta a dokim h használjam és abból is a 3Dbosat csak bántó mert kb nem tudom elkerülni a nyilvános wct mivel járnom kell Pestre .. :( szurkolok neked hogy kiderüljön

27hkm

2016. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!