Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az baj ha 8 hetesen elmúlik a...

Az baj ha 8 hetesen elmúlik a hányinger? Enyhe hányingerem volt eddig, kb háromszor hánytam, de csak a vitamintól!

Figyelt kérdés
A hasam viszont nagyon puffad, szinte egész nap! Még 3 hét míg megyek dokihoz
2016. szept. 11. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Sogornom nem hanyt soha, megis megvan mind a.ket gyermeke.:) nem kell aggodnom. Nem torvênyszerű
2016. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
nekem az elején iszonyú hányingerem volt, de a második trimeszter felé elmúlt.
2016. szept. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 H_Vivien ***** válasza:
Èn egyszer sem hánytam, sőt, azt sem mondanám, hogy olyan vészesen hányingerem lett volna. Az első 3 hónapban folyamatos volt a nagyon gyenge hányinger, de egyáltalán nem volt vészes. 2 éves múlt a kisfiam és makk egészséges. Nincs két egyforma terhesség, nyugi :)
2016. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura,hogy egyik napról a másikra, és pár oldalon azt olvastam hogy ez rossz! :/
2016. szept. 12. 07:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy visszater a a hanyinger 1-2 nap utan, nekem most igy van.
2016. szept. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen elmult és egy hétig semmi, a 10 héten pedig vissza jött és kitartott a 15 hétig. Lehet neked is majd vissza jön, ha szerencsés vagy akkor nem. Boldog babavárást.
2016. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is elmúlt 8 hetesen. Addig délután/este volt hányingerem, hányni 2x hánytam (én zsíros ételektől, azóta se birom enni olyasmit másfél éve).

Majd 11 hetesen pár napra visszajött de hamar elmúlt újra, akkor hányás nem volt már.

2016. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy minden rendben volt.
2016. szept. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap megyek a véreredményemért, ha már ott vagyok, azért megkérdezem a dokit! köszönöm nektek!
2016. szept. 12. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!