Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Udv. Az lenne a kerdesem,...

Udv. Az lenne a kerdesem, hogy hogyan lehetne csillapitani, vagy akar megszuntetni a reggeli rosszulleteket?

Figyelt kérdés

Hazi modszerek erdekelnek foleg, en kiprobaltam itthon a gyomber uditot... Ami nem hasznalt egyaltalan... Eleg kellemetlen,nem cska reggel van hanem napkozben is. De ez semmi, ejjel ha felebredek akkor is. Erdekelnek gyogyszerek is ha azok bevalltak nektek.


6hetes pocakos.



2016. aug. 31. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
sokak esküsznek a hideg kólára lassan kortyolgatva, mint az egyik leginkább bevált dologra :-), nekem még anno a védőnőm is javasolta, de akkora mázlim volt, hogy soha nem voltam rosszul, kitartást!
2016. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Na, ismerős sajnos. Nekem sokáig is tartott, volt idom mindent kipróbálni, s volt idom megállapítani, hogy semmi nem használ. Előfordult, hogy ha ittam egy kis hideg kólát, akkor az éppen rám törő hányást vissza tudtam tartani, de ez csak néha volt így. Próbáltam MINDENT! Gyömbér, gyömbéres üdítő, gyömbéres keksz, de frankón rosszabb lett tőle, mert undorított a szaga.

De most jut eszembe, egyvalami nagyon jol tudott esni: jégkocka. Egyszerűen csak elszopogattam, és neha tok jol lenyugtatta a gyomrom. De tartós enyhülést ez sem hozott. Kitartást kívánok neked! El fog múlni es utana tok jol fogod magad erezni :)

2016. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Remelem igazatok lesz! :)

Sajnos ket napja mar csuklok is a nem tudom mitol :D

Lehet nem kozheto ossze a terhesseggel. De,mindenesetre eleg kellemetlen az is,hogy megkivanok valamit pl, sajtostesztat. Abban a pillanatban ugy ennek de persze nincs itthon semmi hozza,majd rendelunk etterembol es a vege az hogy eszek 2falatot es ram jon a hanyinger. Eleg rossz ez igy :/

2016. aug. 31. 12:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Ki kell tapasztalni. Edd azt, amit kívánsz, sok esetben az válik be. Segíthet a keksz rágcsálás, gyömbér, kóla, gyógyszerekből a B6 vitamin, de előfordul az is, hogy semmi. Második terhességemnél éjjel-nappal hánytam, 8 hétig csak a zacskós paradicsomlevest tudtam megenni. Barátnőm pedig 5 hónapig élt narancson terhessége alatt. Ami még nekem segített, az az volt, hogy nem próbáltam visszatartani a hányást, ha kellett, akkor kellett, utána sokkal jobban voltam, harmadik babámnál ebéd meg vacsora előtt hánytam, utána tudtam enni és teljesen jól voltam.

Még valami: itt sokan mondják, hogy bizonyos terhesvitamintól rosszul vannak.

2016. aug. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Polcold fel a parnad h magasabban legyen,igy nem csorog hatra a gyomorsav.

Reggel elobb egyel (lehetoleg vmi szilard szaraz kajat pl piritos), es csak orakkal utana igyal eloszor (ha nem vagy extra szomjas). Este 7-8 után ne egyél.

Nekem ezek bejottek,bar voltak napok mikor semmi sem segitett.

2016. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szedek se magnéziumot, se terhesvitamint se más bogyeszt... :)

Hát, a gond ott van hogy nem tudok hanyni. Szoval addig sosem jutok el hogy hanyjak. Hanyinger van meghozza,eleg erossen. De meghanytatni nem fogom magam es magatol meg nem jon!! Aminek valamilyen szinten orulok. Olyan rossz,hogy nem tudom elvezni a terhessegem elso trimeszteret... :((( etvagyam nincs, ha van is akkor is minimaslis es amit megkivanok eszek de utana vagy kozben hanyingerem lesz tole. A paromtol is eltavolodtam most... Valahogy a parfum, es a ruha illata nem tetszik. Nem szeretek mostanaban hozzabujni... :/ nagyon rossz,kellemetlen ez. Amit egesz nap iszok az a gyomber. A hasam-gyomrom is faj,gorcsol de az idoszakos. Voltunk dokinal,mondta hogy ezzel minden oke! Nem kell aggodnom...

2016. aug. 31. 13:52
 7/14 A kérdező kommentje:

Hiaba kivanok valamit amit ennek ha utana rosszul vagyok tole :D

A piritost meg a kekszet nem probaltam meg! Kiprobalom,koszi a tippet megy a pacsi mindenkinek! :D

2016. aug. 31. 13:53
 8/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ezen semmi sem segít igazán,a Dedalontól sokkal rosszabb lett. Nem hánytam, csak öklendeztem, úgy hogy a hangszálaim megrepedtek és vér folyt a torkomból. Ez pontosan 35 napig tartott. A 36.napon minden panasz elmúlt és később nem is jelentkezett. Kitartás! Pihenj sokat!
2016. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Húha...hát pihenni azt nem igazan tudok most :( dolgozom,reggel 6.30kor kelek minden reggel es egyertelmuen 8ra kell bent lennem. Ugyhogy rossz ez a reggel rosszullet. Azt vettem eszre,ha elterelem a gondolatom,pl a munkaval vagy barmi massal ami nem a babóval kapcsolatos akkor meg hanyingerem sincs. :) viszont eleg sportos a munkahelyem. Iroda, igy egesz nap 8tol delutan 4ig robotolnom kell. Nem art neki ez a sok mozgas?
2016. aug. 31. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:

A reggeli rosszulléteket csak túlélni lehet.2.babámmal majdnem kórházba is kerültem terhességi vészes hányás miatt 😱

Kitartás!

2016. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!