Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor voltatok 4d ultrahang...

Ti mikor voltatok 4d ultrahangon hányadik hétben, hogy sikerült jó lett a videó milyen képeket kaptatok?

Figyelt kérdés
Jól kivehető volt a baba?esetleg mellékelnétek képet?én is szeretnék menni most vagyok a 21.hétben

2016. szept. 14. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

32. hét körül

jó képek, igaz azt hittem karikás szemű lesz, olyan sötét volt a szeme alatt

arcképeken a hasfalam nézi (oldalra fordulnak a szemei)mert ott "nyomkodott" a doki, hogy ébredjen a kicsi

aztán morcos lett és grimaszol, mert felébresztették :)

azután ásít, arról már video van :)

és mindig az arca előtt kalimpált a kezeivel, így nehéz volt arcképeket elkapni


meg a kukija van még képen(számomra kivehetetlen)


(köldökzsinór is látszik, hogy a dekoltázsán van lazán, de mivel az orvos nem említette, így azt hittem biztos rosszul látom, így nem kérdeztem rá, de záróban megemlítették szülés után...még jó, hogy minden rendben zajlott)


valami ilyesmi jellegű, egy kicsivel élénkebb volt a kép és nyitva a baba szeme.


szerintem érdemesebb hamarabb lenni, csak amikor már szednek fel zsírszöveteket i és nem csak "csont és bőr" a baba

[link]

2016. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A saját orvosomnál voltunk a 25-26. hét környékén. Arccal a lepény felé fordult (hátsó falon tapadt) a gyerkőc, így az arcról elég kevés jó felvételt sikerült készíteni, de nekünk így is nagy élmény volt. A videót és a képeket is megkaptuk DVD-n, illetve 2-3 képet kinyomtatva. A nagyszülők is alig várták, hogy megnézhessék.
2016. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16. 22. és 30. héten voltunk. Mindegyik nagyon jó volt.
2016. szept. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

24.heten voltam,nagyon jol sikerult.vegig szembol latszott,csak a legvegere fordult a lepeny fele.

Szuper kepeket kaptunk,kozben likolt is az arca elott,cumizta az ujjat,kortyoot a vizbol.a kukacat is szepen megmutatta(az volt az elso amit meglattunk a kepernyon :) )

En ilyentajban ajanlom.a 28-30. Het utan mar alig fer valami a kepbe a bababol.

2016. szept. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi olyan 26. hét környékén voltunk. Nagyon jó volt. Sokkal jobb, mint a sima UH, amit terhesgondozáson csinálnak.
2016. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is ilyen 25.hét körül gondoltam,remélem jó lesz majd és nem alussza át az egészet

:)

2016. szept. 14. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!