Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valami folyik a mellemből de...

Valami folyik a mellemből de nem tudom mi ez?! 15 eves lany vagyok es nem nagyon szeretek a szuleimmel megbeszelni semmit! Lejjebb reszletezem

Figyelt kérdés
Eloszor azt gondoltam terhes vagyok mert aug.7en vesztettem el a szuzessegem de ra masnapea megjott a bajom de azert csinaltam 3 tesztet minden heten egyet es mind negativ! Es amikor mind vegig stresszeltem azon hogy hiaba jott meg lehet terhes vagyok gondoltam megnezem a mellem hogy nincs e valami valtozas vele es ahogy erosen megnyomom atlatszos feher szinu potty jon a mellbimbom melloli reszbol mind ket mellembol! Mitol lehet ez? Ja és most is e honap 8dikan megjott a menstruaciom ezert nem ertem es utoljara a baratommal aug.26.an voltam de azt hozza teszem hogy soha nem elvezett belem ! Nem kerek bunko valaszokat csak egy egyszeru 15 eves lany vagyok aki szeretne tudni dolgokrol hogy mi tortenik a testemmel..

2016. szept. 14. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem élvezett beléd?

Kislány,ha nem akarsz gyereket vagy szedj tablettát vagy húzz gumit arra a fszra!

Az eszem megáll,de vagány vagy 15 évesen gumi nélkül kefélsz!

2016. szept. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
kétszer is megjött a menesid? akkor nem vagy terhes szerintem. A tesztek is negatívak? Csinálj még egyet, egy utolsót, hátha korán csináltad az előzőeket. Ha negatív akkor tuti nem vagy terhes. Amúgy a mellbimbót nem kell nyomkodni, ha megnyomod, akkor még jó, hogy jön belőle valami nedvesség, ez lehet a hormonváltozásaid miatt is. Ne nyomkodd. A teszt az biztosabb. A mensid ugyanolyan sok volt? nem kevesebb? nem csak pecsételtél? Ne izgulj!
2016. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
#1 honnan tudod hogy nem volt gumi a fsz.án? :D
2016. szept. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Leírta volna,ha rajta lett volna! :-)
2016. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy terhes vagy főleg hogy tényleg megjött. A mell folyást azt nem tudom mihez társítani, de ha nem fáj akkor biztos nincs semmi baj.
2016. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
A mellbimbo melletti cucc a bimboudvar. Ezen vannak egyes noknek un. Montgomery-mirigyek, amit idonkent ki kell nyomkodni, mert maskepp begyullad. Semmi bajod, nekem is vannak korben a bimboudvaron.
2016. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztosabb ha orvoshoz mész!
2016. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Kefélni tudsz védekezés nélkül, orvoshoz menni nem. Igazán érett vagy.
2016. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat! Igrn rendesen megjott ahogy szokott ! Es az utolsonak uzenem h mar kertem idopontot csak jovohetre kaptam es azert kerdeztem meg :)
2016. szept. 15. 22:57
 10/10 anonim válasza:
Én is meghúzhatlak gumi nélkül?:D
2016. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!