Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetes terhes vagyok, hematoma...

7hetes terhes vagyok, hematomam van?

Figyelt kérdés
tegnap delutan elkezdtem erosen verezni semmi fajdalom, hivtam a mentoket, bent vagyok a korhazban, ma reggel megvizsgaltak, baba el, de van egy nagy hematomam a petezsak felett, eleg rossz helyen, azt mondtak eleg nagy a beverzesi terulet, nem kecsegtettek jo hirekkel, irtak gyogyszereket, arra lennek kivancsi hogy akinek volt es nem voltak vmi jok az eselyei, mi lett a vege?

2016. szept. 16. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos meg kellett szakítani a terhességet... :(
2016. szept. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 7 hetes ugyanez a szitu, orvos javaslatára otthon fekszik, hátha megmarad
2016. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, egy kis biztatas: nalam is pont a petezsak felett volt es kifakadt. Rengeteget kellett fekudnom, nehogy a verzes magaval sodorja a petezsakot. Ma mar ket eves mult a kislanyom, pedig kb a 6-10. hetig vereztem.

Bizom benne h nalad is pozitivan alakul.

2016. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jelenleg is korhazban vagyok, hol erosebben verzek hol gyengebben, az a baj h oke itt tudok pihenni, de ha haza engednek ott nem, mert van egy 2es fel eves kisfiam aki olyan mint a kisordog, mellette nem fogok tudni pihenni.... apa meg csak 4het mulva jon haza...
2016. szept. 16. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Esetleg segitseget nem tudsz kerni nagyszuloktol? Vagy nem bolcsis a nagyobbik? Nalunk az volt a szerencse h a nagyobbik bolcsiben volt es addig tudtam pihenni.

Nagyon szorítok

Utolso voltam

2016. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jelenleg is anyosom vigyazik ra, sajnos bolcsibe nem tudom jaratni mert itt a faluban nincs :(

es hat o is dolgozik, anyammal meg nem a legjobb a kapcsolatom... ketszer ha latta az unokajat...

nem tudom mi lesz ha hazamegyek ha addig meg meglesz a baba.... :(

2016. szept. 16. 14:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Hála Istennek meg a hormonpótlásnak nálunk pozitív volt a végkimenetel. Ma már 2,5 éves a fiam. Utrogestan, rutascorbin(c-vitamin), palástfű tea, magnesi citricii.
2016. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon orulok neki h azert van jo vege is ennek a remalomnak, kisfiamnal is volt verzesem de azt nem hematoma okozta, de nala durvabb volt a verzes, mintha pisiltem vna ugy ontott el... most ebbol indulok ki h otthon rosszalkodik a mamajanak :)
2016. szept. 16. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:

5hetesen kezdtem barnázni majd vérezni.bő 1 hónapig véreztem.Nekem a petezsák mellett és alatt volt egy nagy haematóma.Nem emlékszem pontosan de 2x vagy 3x akkora volt,mint a petezsák.

Szerencsére a nagyom ekkor már bölcsis volt.Szinte annyit mozogtam míg átvittem a bölcsibe meg hazahoztam (szemben laktunk a bölcsivel)A mamák felváltva segítettek,akkor még mimd2 dolgozott.


Drukkolok!

2016. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonom, most tegnap este ota nem verzek... remelem ez egy jo jel...
2016. szept. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!