Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes kismamik hogy vagytok?

5-6 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Ki mikor megy orvoshos? Tünetek vannak?

Nekem a folyamatos alváson kívül semmi tünetem.

Dokihoz a 7. héten megyek, olyan messze van még ....


2016. szept. 21. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Semmi tünetem nincs, max annyi, hogy kicsit lobbanékonyabb vagyok. Folyamatos alvás a beágyazódás környékén volt, azóta az is megszűnt (bár van elég tennivalóm, úgyhogy lehet ez is közrejátszik, hogy 1,5 éves és tanulás mellett erre nincs időm). Dokinál voltam, még csak petezsákot láttunk.:)
2016. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

5+2 nap.

Nincs sok tünet. Mellfájdalom meg ma rám tört a hányinger. Remélem nem fogok végig rosszulleni mint a másik 2 gyerekkel, mert akkor nagyon elviselhetetlen leszek. Ma veszek magneziumot mert kell!

Orvoshoz majd október végén megyek szerintem. Ha minden oké lesz akkor felhivom az orvosom akinél szültem a lányomat meg a fiamat és kezdődik.

A folyamatos alvás igényem a 2 gyerek miatt van hál isten nem a terhesség miatt. Remélwm pörögni fogok mint a lányommal mert a fiammal használhatatlan voltam kb 6 hónapig.

2016. szept. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia! :)

Én most vagyok 6 hetes és 6 napos. Különösebben nem vagyok rosszul, de sajnos az émelygés elég erősen kerülget egész nap, előfordult már, hogy este lefekvés előtt tört rám. De szerencsére még nem hánytam (remélem nem is fogok bár ki tudja...) Ezen kívül enyhe mellfeszülésem van és néha alvásrohamok törnek rám, bár lehet hogy az amúgy is alacsony vérnyomásom az oka :) Orvoshoz mára kaptam időpontot remélem minden rendben lesz.

2016. szept. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! 5+6 nap! :) mi voltunk dokinál ő rendelt be, mert műtöttek előtte pár nappal és meg akart nézni, de akkor még semmit se látott, majd 29-én megyünk vissza. Fáradékonyság, néha hányás és a mellem fájdogál egyre jobban. A citromos fagyit kívánom nagyon. Kérdező első baba? :)
2016. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok! :) Első baba lesz nálunk igen. Ma vagyok 5+5
2016. szept. 22. 16:58
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as mi volt tegnap a dokinál?

Jaj már én is úgy várom de még nagyon messze van. Megfogadtam hogy 7 hetesnél elobb nem megyek.

2016. szept. 22. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!