Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Rutascorbin nevű gyógyszer...

A Rutascorbin nevű gyógyszer tényleg segíti a hematóma felszívódását?

Figyelt kérdés
Sajnos muszáj felszívódnia, a baba 3,8 mm, a hematóma sarló alakú, 3,6x1,7 cm-es (igen, centiméter), körbeöleli a petezsékot (12 mm). Ha vérzéssel távozik, a baba is megy vele. Ha növekszik, akkor "megfojtja" a picurt. :(

2016. szept. 21. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Az a hajszálerek erősítésére való (pl véreres a szemed azt helyreteszi), de a hematóma attól biztos nem fog felszívódni. Ha szerencséd van akkor a hematóma ott marad és mellette tud növekedni a magzat. Drukkolok!
2016. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

az egy c-vitamin... érfalmegtámasztó, tulajdonképpen placebo. én is szedtem mindkét terhességemnél, hematóma miatt véreztem mindkétszer, nem múlt el a rutascorbintól.

feküdj, ne kellj fel csak ha nagyon muszáj!

2016. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2.terhességemnél nekem is volt haematómám 3x4cm-es.a legjobban ami segít az a fekvés.Nekem szépen lassan kiürült,szerencsére nem mosta ki a petezsákot.Nekem a petezsák mellett és alatt helyezkedett el.
2016. szept. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor esélytelen, hogy megmaradjon a baba. :( 3 nagyobb gyerekem van, őket kell tömegközlekedéssel vinnem oviba, iskolába.
2016. szept. 21. 12:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az esély mindig meg van!Feladni nem szabad.A nagyomat én is elvittem oviba gyalog.

Utolsó voltam

2016. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy megmarad a picur. Utrogestant szedek, de azt hallottam, hogy csak placebo. :( Múltkor a villamoson sajnos egy hirtelen fékezésnél kis híján elestem, de beütöttem a hasamat. Lehet, hogy attól nőtt meg a hematóma. Azóta nagyon félek a tömött metrótól, villamostól, buszoktól, 15-20 perc gyaloglás után pedig irtóra elkezd görcsölni a hasam, kisugárzik a derekamba és a combjaimba. Ilyet csak a szüléseim alkalmával éreztem eddig.
2016. szept. 21. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!