Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki betöltötte a 40. hetet,...

Aki betöltötte a 40. hetet, Mo-on, mi a protokoll?

Figyelt kérdés

Ahol lakom, naponta nst, magzatvíz vizsgálat. Dokit ma kérdeztem áramlásról, azt mondta elvileg kellene, gyakorlatilag meg (ha nincs fogadott orvosom) annyira nem fontos.

Ahol szülni fogok (elvileg), 100 km-re arrébb Bp-en, fogadott doki: 2 naponta nst és uh-al áramlás.

Úgy döntöttem itt nem nézetem meg a magzatvizet.


2016. szept. 22. 04:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kórház és orvosfüggő. Nálunk Heti 2 nst és heti uh volt áramlással. Magzatvízről szó se volt. Zárt méhszájam volt végig (41. hét után is), nem is engedtem volna. Saját felelősségre mindenre mondhatsz nemet, az nst és a flow fontos.
2016. szept. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk felváltva egyik nap amnio, másik nap NST, hétvégén is. Betöltött 41. hét után befektetnek és ugyan úgy felváltva vannak a vizsgálatok. Betöltött 42-nél indítják.
2016. szept. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kórház függő.

Nálunk egyik nap nst+amnioscopia,másik nap nst+áramlás.

2016. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont 1 héttel hordtam túl, ezalatt 4 NST volt és 2 flow.

Amniot nem csináltak, mert zárt voltam.

Mikor jöttek a fájások, akkor csináltak (tiszta volt a víz akkor is.)

Itt is írták, hogy az amnio beindítHATja a szülést.

2016. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!