Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van a folyamatos haskemé...

Mitől van a folyamatos haskeményedés és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2 napja folyamatosan kemény a hasam és elmentem a nőgyógyászomhoz, sajnos ez miatt egy ujjnyira nyitva is van a külső méhszáj. Befektetett a kórházba először infúzióba kaptam magnéziumot majd gyógyszerbe, de nem lett jobb. Szigorúan feküdnöm kell, de másképp nem is jó, mert ha felülök már egyből kő kemény. Orvos se tudja megmondani miért keményedek ennyire. 27 hkm

2016. aug. 19. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
magnézium
2016. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszol eleg vizet? Probalkozatal mar alkohollal? Egy idoben nekem is sokat kemenyedett a hasam, a magnezium miatt mar allandoan a wc-n ultem, aztan egy kis bor megoldotta. Az orvosom sugta oda nekem, hogy artani nem art, de egy kicsit oldana a gorcsoket, es bejott.
2016. aug. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2016. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!