Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen a hőnek mindenképp...

Terhesen a hőnek mindenképp fel kell mennie?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, néha mérem reggel és nem megy fel 36,8 fölé. Alaphőm 36,6. Mindenképp fel kell mennie? Volt olyan akinek nem ment fel és minden rendben volt a terhességgel? Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 25. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a pozitív teszt után nem mértem többet, hogy elkerüljem azt, amit te csinálsz, hogy idegeljem magam. 15 hetesen megfáztam, folyamatosan mértem a hőmet, mivel a láz veszélyes lehet és visszaállt a szokott mértékűre, hiába volt a pozitív tesztnél 37,2 az ébredésim. 15 hetesen délután 36,6 volt a hőm, ha nem volt hőemelkedésem.


Amúgy ebből úgyse tudod meg, hogy jól van-e a babád, szóval kizárólag arra jó, hogy stresszeld vele magad. De amúgy miért ne lenne jól? Ha nem görcsölsz + vérzel, akkor nem kell semmi rosszra gondolni.

2016. szept. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen igazad van, köszönöm!

Missed ab.om volt ezért picit aggodom. Ami misseddel végződott ott fent volt a hőm 37 folott végig. Ott azért mértem mert állandoan fáztam. Furcsa mert a "tankonyv" szerint fel kell menjen a hő.

2016. szept. 25. 18:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na látod, ebből is látszik, hogy a hő nem mutatja a baba hogylétét. :( Sajnálom. Ne aggódj, rendben lesz minden!
2016. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3.terhességemmel szinte egyáltalán fel sem ment.Mégis itt van a pocakomban és 12 hetes 😍

A hőmet nézve biztos voltam benne h negativ lesz a tesztem.

2016. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok!
2016. szept. 26. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!