Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pánikbeteg vagyok, és teherhes...

Pánikbeteg vagyok, és teherhes vagyok 6 hetes. Félek hogy terhesen is előfognak jönni a rohamok és árt a babának. A másik meg ha belegondolok hogy szülnöm kell, rettegek. Félek mindentol ( mit tehetek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Pszichologus?
2016. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Háááát, minden rosszindulat nélkül, de neked pont nem kellene szülnöd....
2016. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha már terhes vagy, akkor nincs mese, muszáj szülni. Ki fogod bírni. Több milliárd anyuka él a Földön, akik mind kibírták. Ne gondolj rá, fölösleges, attól, hogy sokat agyalsz rajta, nem tudod elkerülni. Majd ha ott lesz nálad a baba, akkor nem is fog érdekelni, hogy milyen volt a szülés.


Pánikbetegségre én homeopátiás gyógyszert szedtem, a nevére nem emlékszem, de nekem segített. Gyógyszertárban vettem, ott érdeklődhetsz. Nyugtatót, antidepresszánst terhesen ne szedj! Mondjuk én amúgy se ajánlanám senkinek, csak nagyon súlyos esetben.

2016. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak pánikbeteg tüneteim a terhesség előtti pár hónapban.A teherbeeséssel megszűntek,kívánom neked is így legyen!
2016. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg konzultálj pszichológussal, de a nőgyógyászoddal, akinél szülni fogsz, mindenképpen beszélj, hogy tudjon róla.
2016. szept. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak pszichológussal/pszichiáterrel csináld végig a terhességet és az utána lévő egy évet. Tapasztalat.
2016. szept. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!