Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit mondtatok akkor "mikor...

Ti mit mondtatok akkor "mikor jön a kistesó? " és hasonló kérdésekre amikor még nem volt publikus a babavárás, és nem szerettétek volna még a másik orrára kötni?

Figyelt kérdés
Nyilván letagadni is furcsa lenni és azt mondani hogy nem várok babát, nem tudom mikor jön.. stb..
2016. aug. 3. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Semmit. Kevés ekkora tahó kérdés van. A gyerekvállaláshoz az ég világon semmi köze nincsen a (leendő) anyukán és apukán kívül másnak. Az ilyen kérdéseket én mindig is ignoráltam, a családtól sem tűröm el.
2016. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Jó, de hallgatsz és nem válaszolsz?.. Vagy?

A helyzet az, hogy babát várok, de még nagyon az elején vagyok. Tőlem nagyon sokan kérdezgetik. Tényleg nem tudom mit lehet erre mondani...

2016. aug. 3. 14:32
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Azt mondtam: majd.
2016. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Engem is borzasztóan idegesít. 2 éves a fiam, nem tervezünk tesót. Tuti nem lesz. Mégis mindenki ezzel piszkál. Család, távolabbi rokonok, barátok stb. Én ezt mindenkinek el is mondom, erre megpróbálnak rábeszélni. Már annyian kérdezték, hogy sajnos egyre bunkóbban válaszolok, nagyon unom már.
2016. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig azt mondtam, hogy mikor a Jóisten úgy adja/mikor összejön. Azt sose titkoltam, hogy szertnénk babát, de 12. hétig nem mondtam, problémás is volt az eleje, meg nem is akartam.
2016. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
1-es vagyok, pontosan, amit a hármas: majd. Utána a viszonytól függően közlöm, hogy magánügy. Volt belőle sértődés, szájhúzás (főleg családon belül), de nem izgat. Kollégák és közelebbi barátok pedig hasonlóan vélekedni, nem kérdeznek marhaságokat. Sajna a család roppantul vidéki, imádnak a másik életében kotorászni.
2016. aug. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is azt mondta, hogy : majd.
2016. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 piroska és a farkas ***** válasza:
95%
Az hagyjàn, h vmièrt emberek tömkelege azt hiszi , h az elsö gyermek elsö szülinapjàtòl kezdve meg KELL kèrdezni h mikor jön a kistesò, de van a " Mikor mondasz màr vmi jò hìrt???" - amit szintèn utàlok. Egyèbkènt lelkiismeretfurdalàs nèlkül mondj egy semleges vàlaszt. Nekem az böven belefèr, h pl a csalàd tudja, hogy elöbb - utòbb szeretnènk, èn is tudom sògornöimröl, a legjobb barátnökkel sem tabutèma ez. De èrdekes mòdonnem is ök teszik fel a tapintatlan kèrdèseiket, hanem olyanok, akiknek alapbòl jòval kevesebb közük van hozzàm. Hasonlòan irritàl engem egyèbkènt a " jaj de èdes ez a baba, anyatejes???"- mi a lòtöcs közöd van hozzà vadidegenkènt egy bolt közepèn???
2016. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"Mikor jön a kistesó?"

Amikor a Jóisten ad. Amikor a gólya ismét bekopogtat.

Nem kell túlkomplikáli.

2016. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Majd.

Ha jóban vagyunk, akkor hozzátettem hogy nincs akadálya - ebből mindenki megértette hogy rajta vagyunk a dolgon.

2016. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!