Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden egyes nap kihányom a...

Minden egyes nap kihányom a terhes vitamint. Mit tegyek? 8hkm

Figyelt kérdés
Próbáltam már az Elevitet,a Gravidát.Próbáltam már bevenni különböző napszakokban,próbáltam kaja előtt,után,közben,de mindíg kijön.Külön szedek folsavat,és magnerotot a hányingerre ezek megmaradtak.Most 3 napja a vitamint abbahagytam,így jó,de félek,hogy baj lesz hogy nem küldök így elég vitamint a babának.
2016. szept. 28. 09:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szedtem egyikkel sem semmit. A dokim mondta,hogy a véreredményem mindig tökéletes, ha nem érzek tüneteket, akkor ne is szedjem. Folsavat egyedül. Köszönik, mindketten makk egészségesek. Igaz, igyekeztem változatosan táplálkozni, és az is igaz, hogy nem is hánytam. Aki hányós, annak aláírom,hogy kell pótlás, de azt hagyjuk szerintem,hogy mindenkinek szednie kell. Nem, nem kell. Ezt a kismama, meg az orvos dönti el.
2016. szept. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a folsavon kívül minden más megfelelő táplálkozással bevihető. Ergo táplálkozz változatosan.

Amúgy meg annyi vérvétel van, hogy ha valami hiányt látnak, akkor arra célzottan javasolni fog az orvos adott készítményt. A terhesvitaminok finoman szólva parasztvakításra vannak.


Anyukán 1944-ben született, zsidó nő gyerekeként. Aki kicsit jártas a történelemben, tudja, hogy akkoriban óvóhelyen éltek és szerencsés volt az, akit nem raktak fel egy vagonra. Nagymamám babon és pocsolyán élt, mert az volt elérhető. Néha krumpli. Anyukámnál pedig 73 év alatt kiderült volna, ha bármilyen hátrányt okozott volna az egyoldalú táplálkozása a nagymamámnak.

2016. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Elsőnél rövid ideig a Hipp Natalt ittam (bár nem lényeg, de javítanám az egyik hozzászólást, nem Dm márkás termék, hiszen a nevében is benne van, hogy Hipp), most nem szedek semmit, csak folsavat.
2016. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg este szedni lefekvés előtt. Reggelenként nem érdemes ha van hányinger hányás..
2016. szept. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sokaktól Hallottam h a gravidát és elevitet kihányták.Én Femibiont szedrem\szedek.Nekünk bevállt.
2016. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elevit Pluszt, Gravidát én is rendre kihánytam, csak a femibion maradt bent. Így is borzasztóan émelygek, gyakorlatilag egész nap, de legalább nem hányom ki, ami nekem különösen fontos volt, pláne az első időszakban, mert az előző terhességemnél súlyos fejlődési rendellenessége volt a babánknak....
2016. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én volt,hogy a vizet is kihánytam... De jobb napokon a Femibiont szedtem. Az bentmaradt 😊 Egyébként nem szedem most sem naponta,változatosan étkezek és olyan 2-3 naponta beveszem...
2016. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, folsav is beviheto jo taplalkozassal!!

Paradicsom, fuge .. Brokkoli



[link]


Nekem tokeletes a verkepem.. Valtozatosan eszek.. Nem kell a mesterseges terhesvitamin :) nagymamaink se szedtek, megis egeszseges babakat szultek.. Normal 3-3.5kilos babakat..ha sok felesleges vitamint viszel be, akkor te is es a baba is nagyra nottok.. Ezt a dokim mondta :)

2016. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En Omnibiontat szedek es reggel volt h kihanytam de amiota este veszem be azota jobb.
2016. szept. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!