Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 Hetes terhes vagyok, és 2...

27 Hetes terhes vagyok, és 2 napja körülbelül a hasam alján van a baba vagy a puncim rugdossa és néha feszül, fáj. Van akitől már hallottam, hogy ez is normális. Van mitől féljek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 6. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyan ez van kb menni nem tudok néha annyira lent rugdos.kitartást
2016. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De akkor nem kell paraznom?
2016. szept. 6. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! 26 hkm vagyok. Nalam is sokszor annyira lent mozog h én úgy érzem hogy a holyagomat kinyomja. Annyira éles fajdalmat tud okozni h tényleg ugy érzem bepisilek tole. Amikr meg egesz nap tornázik, akkor du-ra meg az egész alhasam mar fáj. És érdekes de a hidegfrontoknal a legaktívabb az én kisfiam😊

Mégis, inkabb rugdaljon, m ha 2 órára nem mozdul mar aggódom 😊

Üdv

2016. szept. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam! :) köszönöm :)
2016. szept. 6. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.20. hétben járunk.Az én babm minden reggel leköltözik pár órára a hasam aljához,ami azt eredményezi,hogy feszül,nyom járni alig bírok és egyfolytában pisilnem kell.Pedig még csak 250g😊
2016. szept. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is lent rugdos, de szinte állandóan. nekem eszembe se jutott aggódni emiatt, gondolom ott ficereg még ahol akar, sok beleszólásom nincsen :) 25 hkm
2016. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez igaz😊 pedig néha kerlelem h ne csak ott lenn legyen... Ma egész Du-n csak ott mocorgott, igy mostmar faj is a hasam alján de Sebaj.

A 26hkm

2016. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!