Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ihatok-e a terhességem alatt...

Ihatok-e a terhességem alatt Pickwick citromos ízesítésű teát?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy annak is fekete tea az alapja, viszont nagyon szeretem, főleg ilyenkor a hidegebb időszakban nehezen tudnék róla lemondani.


15 hetes kismama


2008. okt. 3. 07:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fekete tea nem ajánlott,így ez sem.Inkább igyál kamilla vagy csipkebogyó teát,azokat szabad ilyenkor.
2008. okt. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan igyál, persze ne literszámra. Én is ittam 1-1 bögrével, semmi bajunk nem lett. Mostanában a Milford gyümölcsteát iszom, abban nincs tea, csak szárított gyümölcsök. Néha kávét is iszom, 3in1 port.

21 hetes kismama

2008. okt. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én mindennap lefőzök 1 liter lipton citromos teát, és azt iszom az ásványvíz mellett. Nem főzöm erősre, és én ez mellett még kávét is iszom, semmi bajunk tőle, és a védőnő is azt mondta, hogy nyugodtan. Szép babavárást! 32 hetes kismama.
2008. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a mai napra vagyok kiirva.Terhességem alatt nem volt olyan reggel hogy ne ittam volna egy csésze gyümölcs teát, és minden délután 1 presszó kávét. Semmi bajod nem lesz tőle.
2008. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el mi van benne én is a pickwick variáciok gyümölcsteát iszom de arra nincs irva a fekete tea,én 2litert is megiszok naponta
2008. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2008. okt. 6. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!