Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnatok segiteni nekem?

Tudnatok segiteni nekem?

Figyelt kérdés

3.keruletben lakom,nemreg koltoztem ide,igy nem tudom hogy kihez kell menni,34 hetes terhes vagyok,eddig a volt lakcimemen voltam vedononel,de mar ide kell jarnom a 3.keruletbe.

Hogyan mukodik ez?

Felhivom a vedonot akihez tartozom,idopont es utana?

Tudom hulye kerdes,de nem tudom hogyan kell tovabb.

A terhesgondozast ki veszi at?

En meg mindig a volt lakcimemnel vagyok nogyogyasznal ahol a kiskonyvbe ir mindent.O maradhat vagy nekem at kell mennem mas nogyogyaszhoz?

Es a terhesgondozas hogy megy es hol?

A vedononek kikene jonnie hozzank,de meg nem tudtam vele beszelni,az nem gond?


A margit korhazban fogok szulni,de nem tudom hogy milyen orvosok es noverek vannak,csecsemosok es hogy mit kell vinni,ami tenyleg fontos?!

Valaki szult mar a margitban??

Tapasztalatokat leirnatok es velemenyeket?


A gyerekorvost merre fogom megtalalni?Az sztk hol van itt?



2016. okt. 1. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Szia, nem tudom, honnan költöztél át a 3. kerületbe, de szerintem ha a régi orvosod, kórház, védőnő nincs túl messze, járhatsz oda is továbbra.

Az illetékes védőnő meg majd ad időpontot és be kell menni hozzá. A Margit kórházat is keresd fel és találj egy orvost, akinél szülhetnél, már ha nem akarsz az épp ügyeletesnél szülni. Én a helyedben lecsekkolnám az ottani szülészekről a véleményeket és úgy választanék orvost, azért mégsem mindegy, kinél szülsz, kihez jársz.

2016. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

11.keruletbol jottem at,a vedonom mondta hogy o mar nem tud ellatni mivel ide koltoztem es ezert keressem fel az ittenit.

Az orvosomat viszont nem cserelnem le semmi penzert,annyira jo es kedves,hogy csoda :)

2016. okt. 1. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!