Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 24- en kaptam...

Tappancs80 kérdése:

Szeptember 24- en kaptam tuszorepeszto szurit,25- en volt az inszeminaciom. Lehetséges hogy ennyi idő alatt kiürül a szervezetből az otriville tuszorepeszto? A teszt nagyon halványan pozitiv

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
még lehet valamennyi a szervezetedben,várj 3-4 napot.
2016. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendi várok ... Muszáj lesz 😉
2016. okt. 3. 18:45
 3/7 anonim válasza:
Szia!nekem szept. 26-àn volt az első inszem, ma kezd fàjni a hasam, fèlek, hogy mensi lesz. Nàlad mi újsàg azóta, teszteltèl? Èrzel valami "tünetet"? Èn nem merek mèg tesztelni, vàrok vasàrnapig.
2016. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia nekem szeptember 25- en volt az inszem, es ma teszteltem negativ ... Vegig fajt a hasam cicim... Szerintem a progeszterontol vagy a repeszto szuritol...de még hatha valami csoda folytán pozitiv lesz
2016. okt. 6. 10:09
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont az LH teszt erősödik ( jostesztkent) használtam . Szerintetek?
2016. okt. 6. 11:51
 6/7 anonim válasza:
Lehet, hogy korai volt a teszt, sztem mèg lehet pozitìv. Neked hol fàj a melled? Nekem oldalt, ahol szokott, szóval sztem sajna nem sikerült, de azèrt mèg remènykedem. (Az előző vàlaszoló voltam) :)
2016. okt. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem sikerült...
2016. okt. 17. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!