Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől jöhet elő ismét a...

Mitől jöhet elő ismét a viszketés ott lent?

Figyelt kérdés

Az első trimeszter végén volt egy nagyon viszketős pár napom. Nem társult hozzá megváltozott hüvelyváladék, sem fájás, csípés pisiléskor, csupán a viszkető érzés volt jelen. Az sem a hüvelynél, hanem jóval fennebb, a kisajkaknál. Dokihoz mentem, vizeletfertőzés és hüvelyfertőzés nem állt fenn, (mint ahogy azt gondoltam is, hiszen nem volt más arra utaló jel) adott terhesség alatt is használható gomba elleni krémet. El is múlt tőle a viszketés.


Azóta még kétszer jött elő egy nagyon enyhe változata. Szintén csak a viszketés és szintén nem a hüvelynél, hanem a kisajkakon. De ezek krém nélkül is elmúltak egy nap alatt.


Mi lehet ez tulajdonképpen és mitől jön elő? Valaki hasonló helyzetben? Olvastam valahol, hogy előidézheti nem megfelelően szellőző alsónemű. Valaki erről tud-e közelebbit?


2016. okt. 3. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én néha hüvely vissza álítótt használok. Heti egyszer kétszer. Gyogyszertárba biztos ajálanak neked. Ja intim zuhany tilos!!

Én ginophilust használok!

2016. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött, először csak egy kicsit viszketett, de nem látszott semmi. aztán már nagyon és mindenütt, már volt, hogy majd megőrültem tőle, akkor elmentem nődokihoz, hüvelygyulladást mondott, adott kúpot, gyógyszert, kenőcsöt. legutóbb fél éve volt ugyanez, most jött vissza először. nekem pl valszeg a nfylon harisnya indította, ugyebár az sem túl jól szellőzik.egyébként okozhatja nem megfelelő mosdás, elvileg ott lent nem is lenne szabad csak sima vízzel, semmi szappan/tusfürdő/illatszer. vagy esetleg a párod visszafertőz, sőt még a sperma önmagában is megváltoztathatja a hüvely PH-ját.
2016. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!