Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan tudtátok leállítani...

Ti hogyan tudtátok leállítani a pocaksimogatókat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy csak kedvességből csinálják, és párszor jeleztem is hogy nem esik jól. De kezd az idegeimre menni mert ha eddig se fogdostak akkor most minek, ráadásul kívülről még nem is lehet érezni ha mozog. Senkit nem akarok megbántani de már tényleg nem tudom hogy mondjam el hogy nyomatékos és érthető is legyek egyben. Tapasztalatok?

2016. szept. 7. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk megfogod a kezét,arrébb mész,meg nyilván van szád,nyisd ki.

Ha ebből se értenek akkor fogd meg te is az ő hasukat

2016. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére engem nem fogdostak :D

Szerintem is fog meg a kezüket, állj arrébb, szólj, hogy ez nem jó, ne csinálják.

Aki ennyiből nem ért, az már nagyon hülye lehet.

2016. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőseim tudják, hogy alapból nem szeretem, ha megérintenek, nem vagyok az az ölelkezős fajta. Eszükbe se jut, hogy most ez változott terhesen, és meg lehetne fogdosni.

Idegenek pedig nem tudnak pocakot simogatni, mert automatikusan lépek hátra, ha valaki érintés távolságba kerül, már gyerekkorom óta.


Aki esetleg bepróbálkozik, attól megkérdezem, hogy a mellem is meg fogja fogdosni? Mert az is jó nagyot nőtt! Nem illik senkit letapizni, és az még mindig az ÉN hasam. Szerencsére a többségnek ez tiszta sor.


Most komolyan, milyen lenne, ha én meg letámadnám a fiatal srácokat, hogy megfogdossam a kockákait, mert milyen kis cuki... Az is csak has, miért ne tapizhatná le egy idegen?!

2016. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetben vagyok! 10emeletesben lakunk ahol van kisbolt is. Nem tudok ugy kimenni a házból hogy valakivel ne találkozzak. Mindenkivel egész joban vagyok. És bizony itt is vannak dinogatosok. Én nem foglalkozom már velük. Nekem második baba. Az elsővel Ugyanezt csinálták! Imádják is a Kisfiam! De n sem simogatnám meg senki hasát! A családba senkinek nem jutna eszébe a hasam simogatni! Nem értem az embereket én sem!
2016. szept. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Többször jeleztem hogy ne csinálják nem esik jól. Csak az a baj hogy többségében rokonok és amikor meg közlöm velük hogy zavar az megy hogy én milyen hisztis lettem a hormonok miatt. Nem rosszból de szerintem az nem hiszti ha az ember nem szereti hogy fogdossák. A cigaretta füstöt is rám fújják, megkérdezik hogy nem zavar? Még időm se volt megszólalni anyósom rá vágta hogy nem, nem zavarja. Mire közöltem hogy de igenis zavar. Erre pedig az volt a válasz hogy akkor menjek el onnan. Hozzá teszem ez egy baráti ebéden volt, kint ültünk az udvaron. Szóval a dohanyosoknak sem esett volna nehezukre arrébb menni tekintve hogy voltak kisgyerekek is.
2016. szept. 7. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nyúltak, hátrébb léptem és annyit mondtam, hogy "kérlek, ne csináld".


Egyébként nem teljesen ez, de hasonló volt anno anyósommal. Mellnagyobbításom volt, már gyógyult állapotban voltam, amikor találkoztunk.

Egy "na mutasd" felkiáltással széthúzta a cipzáros felsőm, majd rámarkolt a melleimre. Egy pillanatra lefagytam, aztán én is széthúztam a kardigánját és én is rámarkoltam a mellére. Döbbenten nézett. Mondtam, hogy ugye, hogy milyen hülye érzés? Maradjunk abban, hogy ezt egyikünk se csinálja a jövőben.

Soha többet nem nyúlt hozzám kérdés nélkül.

2016. szept. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg tojd le, hogy mit reagálnak rá. Határozott nem, akár a kezüket is told el. Mondjanak, amit akarnak,ne foglalkozz vele.
2016. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért furcsa mert nem egy kismamával találkoztam, volt köztük közeli barát, rokon. De soha nem jutott eszembe hogy megfogdossam a hasát. Sőt arra sem kértem meg őket hogy húzzák fel a felsejuket hogy láthassam a pocakot. (ezt egyértelműen nem teszem meg de párszor néztem nagyokat amikor erre kértek)
2016. szept. 7. 11:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem "jeleztem" senkinek, hanem határozottan megmondtam: kérlek ne simogasd a hasam.

Emiatt nem mondtak hisztisnek, más miatt igen. Arra azt mondtam, hogy nem kizárt, hogy most érzékenyebb vagyok, kicsit biztos szórakoznak a hormonjaim.


Cigi: én mindig elmentem onnan, nem csináltam ebből gondot.

2016. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha eltudok menni én is elmegyek persze. De az viszont pofátlanság hogy direkt körül állom / ülöm a terhes nőt és rá fújva a füstöt, megkerdezem hogy zavaró - e aztán inkább őt küldöm el.
2016. szept. 7. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!