Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békés megyében találok jó...

Békés megyében találok jó bababoltot? Interneten, webáruházban vásároltatok már? Ha igen melyikben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

szia békéscsabán a vidia udvarban vásároltam már - jo áraik vannak. a Brendon most költözött ki a StopShopba - az is jol felszerelt csak a drágább kategoria, de ott be lehet váltani a kuponokat a baba magazinbol és a kismama ujságbol.

Gyulán a piac melletti utcában van egy jo kis bolt még - nemtudom mi a neve sajnos nem emléxem, ott vettük két éve a babakocsinkat akciosan jo áron.


én szoktam még a neten a teszveszen venni jo dolgokat.

de nekem is lesznek elado cuccaim miest kiderült h a kisteso hugi vagy öcsi lessz. ha hugi akkor vannak fius cuccaim eladok, ha fiu akkor nincsenek :)


remélem tudtam segiteni.

2010. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja és ha sapi kell a kicsinek akkor csabán a piacon szoktam, ott van jo választék a boltokban elég gyatra a sapi választék. és ami még jo a Tescoban ami van ruharész - kicsiknek elég sokminden van - én a bodykat rugikat mindig ott vettem jo áron van és jo a minösége is.

első voltam :)

2010. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hu.köszi a gyors választ.

Keresgélek és minden segítség jól jön.:-)))

2010. ápr. 25. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:

egyébként békés megyében merre laksz?

még mindig az első vagyok :)

2010. ápr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kőröstarcsa :-))
2010. ápr. 28. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!