Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggodo kismama vagyok. Kilehet...

Aggodo kismama vagyok. Kilehet szurni a betegsegeket?

Figyelt kérdés
7.ik hetemben jarok es terhes vagyok mint a nagykonyvben. 6.het 3. Napjatol elkezdet fajni a fogames picit a fulem. Gyogyszert nem szedek mert nem ajanlottak. 7.ik hettol raz a hideg es picit a torkam is faj. Nagyon felek valami baja lesz a babanak. Van egy szellemi fogyatekos testverem es tudom mit jelent. Kilehet szurni a betegseget valamilyen modon es ha igen ajanlanatok jo szakembert. Picit felek a baboca viszont nyugodtsagot sugaroz felefele.
2016. okt. 8. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Ez itt két külön dolog.

Egy ember nem azért lesz "fogyatékos", mert az anyukája a terhesség alatt megfázott, szóval emiatt ilyen módon kár stresszelni.

Hogy mit lehet kiszűrni és mit nem, az megint egy külön kérdés, ott vannak a lehetséges vizsgálatok, amiknek az eredménye ha kérdéses, akkor lehet töprengeni a továbbiakon...

A másik hogy Te beteg vagy, kúráld magad olyan módon, ahogy első trimeszterben lehetséges.

Sok folyadék, pihenés, melegítsd a füled, ha menned kell valahová, ne engedd hogy szél érje.

Jobbulást!

2016. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Ha teljesen biztosra akarsz menni, akkor a méhlepény biopsziat vagy a magzatviz vizsgálatot ajánlom.

Nem tudom, hány éves vagy, 35 éves kor felett a tb támogatja, illetve olyan esetben, ha ez orvosilag indokolt.

Nem tudom, a testvérednek pontosan milyen betegsége van. Lehet, hogy az is elegendő indok arra hogy elvégezzék a beavatkozást.

Magán intézetekben természetesen bárkinek elérhetőek ezek, persze pénzért.

Nekem a bp-i Bajcsy Zsilinszky kórházban csináltak, nagyon profi és kedves csapat van a genetikai tanacsadoban.

Beszélj az orvosoddal erről!

2016. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

26 eves vagyok. Romaniai de innen mar sokan mennek Magyarorszagra vizsgalatokra ugyhogy nem gond.

Kuralom magam a lehetosegeimhez merten es pihenek rengeteget. 6.ik hettol mintha ream dobtak volna a sokmindent.

2016. okt. 8. 16:25
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Prena teszt 180.000 ft körül van a 9. héttől már ellehet végeztetni és 99,9% pontosságú.
2016. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4 vagyok.


A magzatviz vizsgálat vetéléshez vezethet.

De 26 évesen nem fognak beutalni Téged ilyen vizsgàlatra.

Nenj magán dokihoz ha van pénzed és tényleg csináltasd meg a prena tesztet

2016. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Utana olvasok a prena tesztnek, meg nem hallottam rola mondjuk meg sokmindenrol.
2016. okt. 8. 16:39
 7/13 A kérdező kommentje:
Utana olvastam a prena a down kort szuri azt is keszitenek par szaz euro. Megcsinaltassuk. Hallotam h.Budapesten keszitenek 4D ultrahangot az erdekelne hogy ott latjak ha pl. A szive vagy az agya vagy szeme nem fejlodik jol?
2016. okt. 8. 16:44
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
Olyan teszt nincs, ami mindent kimutat. Attól, hogy megfáztál még semmi baja nem lesz!
2016. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az a lényeg hogy mérd ha lázas vagy azt csillapítani kell! Az meg hogy terhesség alatt nem lehet gyógyszert szedni, ezzel vitatkoznék. Mert barátnőm, egész terhessége alatt antibiotikumot szedett, és egészséges lánya született.

és én is 10 héttől antibiotikumot, és hüvelykúpot használok!

néha ha nem kezelik rendesen a betegségeket többet ártasz.

amugy megfázásra, fokhagyma citromos gyümölcstea.

2016. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem csak a down szűri.....

Olvassatok már egy kicsit utána. A 12. Heti vérvétel vagyos afp is 3 genetikai rendellenségre ad eredményt. Az uhn a tarkóredő mérés még jobb esetben a gondozás része.

2016. okt. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!