Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindjárt megjön érzés két napja?

Mindjárt megjön érzés két napja?

Figyelt kérdés
2napja görcsöl a hasam,úgy mint mikor megszokott jönni a havim,de mindig előtte pár órával szokott fájni csak nem két nappal már előtte mostmeg még holnap utánra nem várom csak,azaz keddre. Szerintetek lehet baba? ovukor együtt voltunk,vagyis előtte egynappal. szeretnénk babát :) tegnap volt egy pár csepp barnás folyásom azt hittem megjön de azóta se jött meg. szerintetek?
2016. okt. 9. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem kizárt hogy baba van! :) Én is ezt éreztem a beágyazódás környékén. Nehéz, de türelem és ha nem jön meg akkor tesztelj! Várom az eredményt! Szorítok! :)

2016. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy,köszönöm :) olyan fura mert nem szokott tényleg csak mensi elött pár órával fájni a hasam mostmeg már 2.napja. néha kicsit elmúlik fél órára majd újra görcsölök. persze annyira nem erős mint egy mensis görcs de elég zavaró igy két nap után :/ persze ha baba miatt van nem bánom legyen,elviselem akármeddig,csak a bizonytalanság rossz :/ :)
2016. okt. 9. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz, nekem is az volt! :) De türelem, csak két nap és megtudhatod! :) ( Azért megsúgom, nekem két nappal nemvárt előtt már pozitív volt a tesztem! De ezt csak halkan súgtam! :D )
2016. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok, nekem pont így volt mindkettővel, pár csepp (akkor ágyaztak maguknak) majd állandóan úgy éreztem, na, most mindjárt megjön...

Aztán pár napra rá két csík ;)

Majd írj, mi lett!!!

2016. okt. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:D ez jó,halkan súgom :D köszi a tippet lehet holnap reggel tesztelek egyet :) neked mikor kezdödött a mindjárt megjön érzés és meddig tartott mikor terhes lettél? mármint mensi előtt mennyivel?
2016. okt. 9. 19:51
 6/14 A kérdező kommentje:
hu ez bíztató :) és te is már mensi előtti napokban érezted a mindjárt megjön érzést?
2016. okt. 9. 19:52
 7/14 anonim ***** válasza:

A sugdolózó vagyok! :D

Kb 3-4 nappal nemvárt előtt kezdődött. De hogy meddig éreztem, azt már akkor se tudnám megmondani, ha agyon csapnátok! :D Bocsi! A korai pozitív tesztre meg azért írtam, hogy halkan súgom, mert nem mindenkinek mutatja ki előbb. Persze, egy próbát megér, de ha még negatív, akkor ne keseredj el. Várj türelmesen és ismételd meg, ha továbbra sem jön meg! Szorítok, drukkolok, meg minden! :) Várom az eredményt majd! :)

2016. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10 nappal fogamáz után kezdtem érezni, vagyis 4 nappal azelőtt hogy nem vártam. Még neki is keseredtem hogy megjön és korábban, aztán mégsem, hála égnek. Aztán tartott jó sokáig, volt hogy még a 20. héten is éreztem, mindig amikor nőtt a méhem, akkor volt olyan érzés, aztán már nem figyeltem, megszoktam, keményedéskor pedig magnézium, de azt majd később, csak tanácsnak mondom :)
2016. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is görcsölt a hasam menstruáció előtt 4nappal már olyan erősen hogy feküdtem vele biztos voltam hogy megjön egészen addig görcsölt ameddig el nem jött a menstruáció napja utána nem éreztem gorcsölést

Most kezdtem el enyhén görcsölni de ez természetes azt mondta az orvosom, tágul a méh

6hkm

2016. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor kb akkor kezdtétek el érezni mensi elött mint én.ugyanígyvoltam tegnap elkeseredtem hogy nem elég hogy megjön még ma még 3nappal korábban is,hogy reménykedni se tudjak :S :D de nem jött még meg hála isten csak a hasam fáj ami remélem mástól van most :) de jó lenne :) Köszi csajok nagyon aranyosak vagytok,megírom mindenképp mi lesz ennek a vége :)
2016. okt. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!