Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szules elott/terhesseg alatt...

Szules elott/terhesseg alatt mekkora volt a (legnagyobb) haskorfogatotok?

Figyelt kérdés
Persze olyantol kerdezem, aki merte vagy akinek mertek. Melyik pontjan mertetek a hasatokon? Koszi, csak kivancsisag hajt.
2016. okt. 11. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:

110. A legnagyobb ponton.

De ez a szám csak úgy mond bármit is, ha tudod, hogy mennyi volt előtte (65), és a magasság se mindegy, hogy el lehessen képzelni, hogy mennyire óriási (158). Esetemben valóban óriási volt. Csak előre nőtt. Hátulról nem néztem ki terhesnek. Oldalról és előlröl pddig már félidősen mindenórásnak néztek.

2016. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg a másik véglet vagyok: 94 cm köldök körül mérve (a 40. héten), ehhez 167 cm vagyok. Alig akartak felengedni a szülészetre, amikor vajúdtam (a gyerek 3030 gramm lett).
2016. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

104 cm

78-ről indultam. 168 cm vagyok.

Azt hiszem elég kicsinek számított a hasam de láttam kisebbet is azért.

2016. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

101 volt a koldokomnel a masodik szulesem elott. Az elsonel nem mertem meg, de akkor kisebb hasam volt, ekkor sem volt nagy.

En 178 cm vagyok es vekony. Nem terhesen a koldokomnel soha nem mertem magam, de a derekam 62 cm altalaban.

2016. okt. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!