Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a legnagyobb hatóanyagú...

Melyik a legnagyobb hatóanyagú magnézium?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

amit az orvos ír fel, porként lehet kapni a patikában.


én eleinte magneb6 szedtem, utána az orvos írt fel, mert sokat görcsölt a hasam

2016. jan. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a neve? Most magnerotot szedek de így is húzódik a hasam.
2016. jan. 21. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, nem tudom. de biztos lesz itt valaki aki tudja. de recept kell hozzá
2016. jan. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Magnosolv, Mg.Diasporal 400

vény nélküliek


A Magnerot nekem se ért semmit.

2016. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Magnosolvot, ez a legjobban felszívódó fajtája a magnéziumnak. nekem, mióta iszom, sosem fáj és nem érzékeny az altájam.:)


33hkm

2016. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, és igen, vény nélküli, ettől még a dokik néha adnak receptet vény nélküli dolgokra is, mert mindegy, hogy oda vagy papírra írja fel. De neked olcsóbb nem lesz.:)
2016. jan. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
AZ én orvosom most a Magnerotot preferálja, én a Magnosolvot jobban szerettem. Azt különben én sem értem, hogy miért írja fel receptre, ha nem támogatott a tb által, mert nekem is felírta.
2016. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A magnosolvból mennyit iszol egy nap? Mert olvastam 1 tasakot ír.
2016. jan. 21. 11:21
 9/11 anonim ***** válasza:
1 nekem bőven elég volt, nagyon rossz napon kettő. Magnerotból pedig beszedtem egy levéllel és akkor is görcsöltem.
2016. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magnosolv,saját észrevétel alapján (is).Magne b6-ból például beszedtem 4-5 szemet,semmi hatása sem volt,ellenben a Magnesolv-ból már 1 tasakkal elég,tényleg!Olvastam arról,hogy a felszívódásuk sem ugyanolyan az egyes magnéziumkészítményeknek,a hatóanyag mellett erre is figyelni kell.
2016. jan. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!