Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik decemberre vannak kiírva,...

Akik decemberre vannak kiírva, hogy tervezitek a Karácsonyi ajándékok beszerzését? Meg vásároljátok majd előre hogy ne keljen majd nagy hassal a legnagyobb forgatagba vásárolni vagy késöbbre tervezitek az ünneplést?

Figyelt kérdés
Én dec.26-ra vagyok kiírva igy nem tudom hogy alakul az idei Karácsony.
2016. aug. 9. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
december 24-re voltam kiírva a 3.ik babával.December elején az internetről rendeltem az ajándékokat. December 15.én megszületett,így együtt voltunk már karácsonykor :)
2016. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is évek óta neten vásárolok Karácsonyra. Utálom a tumultust, és legalább nem veszek semmit hirtelen felindulásból fölöslegesen.
2016. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én Január 7-re vagyok kiírva de hát előbb is jöhet akár ezt előre nem lehet tudni...

Igazából ezen még nem is gondolkodtam hogy fogok vásárolni nagy hassal karácsonyi ajándékokat. De azt se tudom hogy mikor lesz akkorra a hasam hogy már nehezemre fog esni járkálni...mivel még csak az első babámat várom. Na még ezt kitalálom majd hogyan legyen, tényleg nem tudom. :)

2016. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeptembertol folyamatosan szerzem be az ajandekokat ...ez mar evek.ota igy van ugy 20 eve bevalt nalam

Decemberben ajandek vasarlas mar nincs

A kasszat is konyebb igy kezelni


Am en dec 24 re.voltam kiirva megmondtam h ha akkor mer megszuletni kitagadom :-D majd a jan elseje is igy telt

Jan 02 szuletett meg

Hurraaaaaa

:-D

2016. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első baba dec27én született. December elején beszereztem mindent. De mivel akkor volt halàleset igy nem volt utàna nagy karàcsonyozàs. Most dec6ra vagyok kiirva. Okt végére nov elejére beakarom szerezni a karàcsonyi és szülinapi bulihoz a dolgokat.Kajàhoz valo hozzàvalokat hagyom csak szülés utànra.
2016. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mi is szoktunk vásárolni internetről

De Karácsonyi ajándékot még nem.

Honnét szoktátok rendelni? És mikett?

A 4 nagybácsinak (20év körüliek) Ruhát szoktunk venni de azt jobban szeretem ha látom. Meg korábban is meg lehet venni. A többieknek mindig mást de semmi ötletem mert elég jól megy nekik és mindenük megvan felesleges dolgokat meg nemakarok venni.

2016. aug. 9. 10:48
 7/10 anonim ***** válasza:
én nov végére vagyok kiírva és én is úgy tervezem hogy amit lehet megveszek előre már augusztusban (ez lehet túlzás, de még ebben a hónapban lakunk a belvárosban) utána költözünk és nem biztos, hogy később lesz kedvem , időm buszozgatni, nagy csomaggal gyalogolni. Biztos fogok rendelni ezt - azt online is, a maradékot pedig megveszi majd a párom. Szerintem mi az ételt, süteményeket is rendelni fogjuk karácsonyra, nem biztos, hogy kisbaba + suli, vizsgaidőszak mellett lesz idő sütögetni, főzőcskézni.
2016. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En is rendelni szoktam,es kb. Bármit:)

Ruhakat a www.sportsdirect.com rol,angol oldal igy a pk miatt innen erdemes nagyobb tetelben vásárolni.Műszaki cuccokat mindig onnan,ahol a legjobb az ar.(netes velemenyek ,tesztek alapjan valasztok) jatekot is szinten onnan,ahol a legjobb áron van. Könyvek libri,shopline..ezenkivul szoktam meg koncertjegyet,feldobox utalványt,meg eppen kinek mire van szüksége..en ugyan nov kozepere vagyok kiírva,de ertheto okokbol azt hiszem en meg jobban meg lennek love a boltba kellene jarkalni.(nagy hassal meg csak mennek emberek koze,de wgy ujszulottel nem szívesen)

2016. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a karácsonyi vásárlás szinte kizárólag játékból áll :), gyerekeinknek, testvéreink gyerekeinek. A testvéreinkkel egymásnak kb a doboz bonbon az összeghatár, szüleinknek fotókönyv, fotóalbum, esetleg más. Egymásnak meg teljesen változó, de az csak egyetlen tétel. Ezen kívül egy nagynéni van, de ott is kb bonbon, olcsóbb parfüm, stb, tehát olyasmi amit egy Tescoban is megkaphatok a heti bevásárlásnál. Elektronikát, ruhát, vásári bizbaszt mi nem szoktunk venni.
2016. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Dec 24-re vagyok kiírva, első babámat a 37. héten szültem,uh remélemmost sem húzom végig.

Még nem gondolkodtam a karácsonyi ajándékok beszerzésén de lehet, hogy novemberben beszerezzük.

A bevásárlás, főzés, sütés... Jó kérdés. Sajnos a szüleim néhány hónapja meghaltak :( de amyósomék szerintem segítenek.

Boldog babavárást!

20hkm

2016. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!