Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor volt a legnagyobb...

Mikor volt a legnagyobb szükségetek a párotokra/férjetekre?

Figyelt kérdés
A terhesség melyik időszakában?
2015. aug. 20. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elején és a végén.


Az elején a fáradság, kimerültség, hányás miatt ő vitte teljesen a háztartást és a nagylányunkkal is többet foglalkozott, mint én.

A végén pedig a szülés alatt.

2015. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az elején és a végén.

Az elején a kutyát se bírtam levinni sétálni annyira émelyegtem.

Utána kb. a 14-15. héttől kicsattanó formában voltam a legvégéig, még 2 költözést is lebonyolítottam :))

A végén a szülésnél volt bent, a jelenléte volt a legnagyobb segítség.

2015. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés utáni hetekben. Lábra állni is alig bírtam. Addig mindent megoldottam, jól bírtam a várandósságot. De császár után a halálomon voltam vagy két hónapig. Ha akkor nincs ott, akkor nem tudom ellátni a gyerekem.
2015. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülés után.
2015. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülésnél, erőt adott hogy ott van, s nem féltem annyira. S ő az "erős" férfi végig sírta s nem győzőtt bocsánatot kérni tőlem :D Azóta olyan tisztelettel van a nők felé, hogy az csak ritka :D
2015. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!