Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a gyerek csuklását a hasam...

Ha a gyerek csuklását a hasam alján érzem pár napja, akkor lehetséges, hogy már megfordult? 31hkm

Figyelt kérdés

29 hetesen voltunk uh-n, ahol a doki jelezte, hogy a kisfiam eddigi fejvégűből hopp megfordult és farral van előre. Azt mondta, hogy mivel első baba, ha így marad, akkor császár, de én szeretnék természetesen szülni, ha lehet - mondjuk nem faros babát :)

Néhány napja viszont mikor csuklik, már lent a köldök alatt érzem a kis lüktetéseket, így van esély, hogy megfordult? Volt valakinek ilyen? Jövő héten megyünk a 32ik heti uh-ra, csak itt nagyon nem kedvesek az orvosok és sose mondanak semmit :S Magán dokimhoz viszont csak novemberben megyünk.

Előre is köszönöm!



#terhesség #fejvégű #faros fekvés
2016. okt. 12. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már fejvégű volt amikor lent éreztem csuklani. De akkor is éreztem fent is néha, mikor hol nyomta ki magát. Szóval komolyabban nem indulnék ki ebből.

Amiatt se aggódnék, ha jelenleg nem fejvégű. Az enyém 33 hetesen is néha sokat forgolódott olykor komoly fájdalmakat okozva. Akkor találta meg a végleges helyét is. Pont előtte olvasgattam, hogy leggyakrabban 32-34 hetes kor között szoktak befordulni. 27 hetesen UH-n egyébként pont fejvégű volt, 31 hetesen már nem, hanem harántfekvésben volt, 35 hetesen megint.. meg onnantól végig. 27 hetes korom előtt meg mindig harántban volt.

2016. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Habár nem vagyok egy szülész-nőgyógyász, de szerintem jól gondolod, hogy megfordult. Én is folyamatosan a hasam alján érzem a csuklásokat, és kb. a 25. héttől fejjel is van előre.
2016. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!