Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy ettől "beteg"...

Lehetséges, hogy ettől "beteg" lesz egy gyerek?

Figyelt kérdés
Több olyan sztorit hallottam, hogy anyuka a terhesség alatt elszorította a hasát, mert titkolta a terhességet és emiatt a gyereknek ilyen-olyan baja lett (mozgásszervi, értelmi,stb). Ilyen létezik? Valaki ismer ilyet konkrétan? Mert akikről én hallottam, azoknál szerintem nem igaz, csak rosszindulatú pletyka. Létezhet ilyen? Van ilyen anya? És tényleg okozhat komoly károsodást?
2010. okt. 9. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézed,nem tud normálisan fejlödni a baba,ha máshogy nem ,fizikailag simán lehet gond:((
2010. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen ismerősöm!Fűzőt hordott nem is látszott a pocija annyira!!A bébi kicsike volt nagyon de nem ez lett a veszte!!Otthon megszülte a gyereket és az emésztőbe dobta!:(
2010. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát biztos hogy nem jó...gondolj csak bele mikor fűzőt hordtak a nők ott is mennyi vetélés volt!
2010. okt. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen gyereket.Enyhe értelmi fogyatékos,kancsal,nagyon rövidlátó...nem tudom ettől-e,de azt mondták igen.
2010. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen egyértelműen lehetséges. Nézz utána, régebben a fűzők korában több baba is fejlődési rendellenességgel született a fűző miatt! Én legalábbis ezt olvastam.
2010. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!